سوالات عمومی

1هزینه ارسال و بسته بندی به چه صورت محاسبه می شود؟
هزینه ارسال و بسته بندی کالا در صورتی که توسط پست جمهوری اسلامی ایران یا شرکت های هواپیمایی مرسوله ارسال گردد از مشتری دریافت میگردد . تمامی هزینه های ارسال با هر یک از روش های گفته شده با مشتری میباشد .
2ارسال سفارشات از چه طریقی انجام می شود؟
فروشگاه شارپ ایران برای ارسال کالا ازچندین روش استفاده میکند : 1-درصورتی که سفارش داخل تهران باشد ارسال از طریق پیک موتوری انجام میپذیرد. 2-درصورتی که سفارش خارج از منتطقه تهران و حومه باشد ارسال کالا از طریق شرکت حمل و نقل تیپاکس –شرکتهای باربری – پست جمهوری اسلامی و در صورت درخواست مشتری از طریق آژانس های هواپیمایی انتقال صورت میپذیرد .
3آیا می توانم سفارشات خود را به صورت حضوری دریافت كنم؟
در صورتی که لازم باشد مشتری حتما به صورت حضوری اختیار به حضور داشته باشد ، مانعی ندارد . در هر صورت فروشگاه شارپ ایران یک فروشگاه آنلاین اینترنتی است و تمامی توضیحات و محصولات داخل سایت گذاشته شده است .
4چطور می توانم از زمان شروع و اتمام تخفیف ها اطلاع داشته باشم؟
با دسترسی به اینترنت در تلفن های همراهتان یا کامپیوتر های شخصی از طریق سایت و با عضویت درصفحات اجتماعی به ویژه خبرنامه تلگرام شارپ ایران میتوانید از زمان شروع و پایان فروش های دوره ای و تخفیفات آگاهی پیدا کنید .
5چطور میتوانم به یک فروشگاه اینترنتی اعتماد کنم و مبلغ دستگاه ها را پرداخت کنم ؟
چطور میتوانم به یک فروشگاه اینترنتی اعتماد کنم و مبلغ دستگاه ها را پرداخت کنم ؟ شرکت شارپ ایران نماینده رسمی مادیران با شماره ثبت 600751 دارنده گواهینامه رسمی از مجموعه اتوماسیون اداری مادیران و نماینده رسمی گروه نرم افزاری شرکت محک در شرق تهران با کد شناسایی 202024234563 و همچنین عضو اتحادیه فناوران رایانه تهران میباشد نماد اعتماد الکترونیکی در سایت شارپ ایران قابل مشاهده میباشد و مورد تایید سازمان صنعت و معدن و تجارت الکترونیک میباشد . این فروشگاه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد .

خدمات پس از فروش

1آیا محصولات فروشگاه شما شامل گارانتی میباشد ؟
بله! تمامی کالا های فروشگاه شارپ ایران دارای یکسال گارانتی میباشند
2آیا پس از خرید محصول و تحویل از مامور مربوطه در صورت عدم رضایت از دستگاه مرسوله قابل عودت میباشد ؟
ارسال سفارشات برای داخل محدوده شهر تهران از طریق پیک و برای سایر نقاط کشور از طریق سرویس پست پیشتاز انجام می شود. محدوده تهران از شمال تا دارآباد، حصارک و کاشانک - از جنوب تا آزادگان - از شرق تا حکیمیه و از غرب تا اتوبان خرازی را شامل می شود.
3آیا نصب و آموزش محصولات شما هزینه ای برای مشتری دربردارد ؟
درصورتی که خریدار داخل شهر تهران و حومه باشد و اقدام به درخواست نصاب نماید ؛ بله ! هزینه نصب بسته به نوع دستگاه از مشتری دریافت میگردد .
4* بنده در یکی از شهرها یا شهرستانهای کشور اقامت دارم ، چگونه میتوانم از خدمات شما استفاده کنم ؟
در پاسخ به این سوال میتوان گفت : عزیزانی که در خارج از تهران سکونت دارند از طریق ارتباط تلفنی و تماس با متخصصین ما میتوانند از خدمات پس از فروش فروشگاه شارپ ایران استفاده کنند . همچنین میتوانید در صورتی که به اینترنت دسترسی دارید ارتباط آنلاین برقرارکنیدو از خدمات پس از فروش فروشگاه شارپ ایران استفاده کنید
5در صورتی که مدتی از خرید محصول میگذرد ، دستگاه م به مشکل برخورده است ، آیا فروشگاه شما تعمیرات این دستگاه ها را برعهده میگیرد ؟
بله ! فروشگاه شارپ ایران تعمیرات دستگاه هایی که قابل تعمیرباشند را برعهده میگیرد .

نحوه خرید کالا

1شیوه خرید از شارپ ایران به چه صورت است؟
شارپ ایران به منظور رفاه حال خریداران، شیوه های مختلف پرداخت را فراهم کرده است. این شیوه ها عبارتند از: - پرداخت نقدی به پیک شارپ ایران ( فقط در تهران ) - پرداخت با دستگاه کارت خوان در محل شما ( فقط در تهران ) - پرداخت آنلاین با استفاده از کارت های اعتباری - پرداخت از طریق واریز به حساب بانک ملت
2آیا ارزش افزده به قیمت ها اضافه می گردد؟
مشتری های که از فروشگاه شارپ ایران خرید میکنند مشمول پرداخت مالیات یا ارزش افزوده نمی باشند و فروشگاه تمامی هزینه ها را پرداخت می کند.
3آیا هزینه ای اضافی جهت مالیات باید پرداخت کنم؟
مشتری های که از فروشگاه شارپ ایران خرید میکنند مشمول پرداخت مالیات یا ارزش افزوده نمی باشند و فروشگاه تمامی هزینه ها را پرداخت می کند.
جواب سوال خود را پیدا نکردید؟

تماس با متخصصین ما

سید مرتضی موسوی

پشتیبانی انفورماتیک


مدیریت و پشتیبانی انفورماتیک، طراحی و سئو سایت

بهنام عموشاهی

امور مشتریان


مدیریت و هماهنگی فروش محصولات وِیژه همکاران