دانلود درایور فیش پرینتر پوزیفلکس POSIFLEX AURA PP-7600
دانلود درایور فیش پرینتر پوزیفلکس POSIFLEX AURA PP-7600
ژوئن 29, 2022
خرید فیش پرینتر حرارتی Aprinter
خرید فیش پرینتر حرارتی Aprinter
جولای 13, 2022

ترازوی لیبل پرینتر توزین صدر LSG 19

ترازوی لیبل پرینتر توزین صدر LSG 19

ترازوی لیبل پرینتر توزین صدر LSG 19

ترازوی لیبل پرینتر توزین صدر LSG 19

 

ترازو اویز لیبل پرینتر مدل LSG19 محصولی دیگر از سری ترازو های با قابلیت چاپ لیبل سرکت توزین صدر میباشد

این محصول در نوع خود بی نظیر در نوع خود هیچ مشابه داخلی نداشته و با تولید در داخل این محصول تفاوت قیمت بسیار فاحشی با محصولات مشابه وارداتی دارد

ساختار تولید این محصول آن را بسیار مناسب مشاغل دارای آبریزی همچون فروشگاه های ماهی و میگو و مرغ کرده است و صد البته در فروشکاه های گوشت و پروتئین و قنادی و خشکبار و… بسیار مورد توجه قرار گرفته است

این محصول از نظر قابلیت ها و ویژگی ها کاملا مشابه ترازو لیبل پرینتر رومیزی مدل LSG15 میباشد.

ظرفیت دستگاه ۳۰ کیلو و دقت دستگاه ۲ گرم میباشد.

ترازو لیبل پرینتر صدر LSG19 علاوه بر قابلیت چاپ لیبل چاپ کاغذ حرارتی را نیز پشتیبانی میکند

ترازوی لیبل پرینتر صدر یک ترازوی دیجیتال بارکد زن عالی نیز بشمار میرود. این ترازو دامنه ای وسیع از امکانات و قابلیت ها را پشتیبانی کرده که به شرح زیر می باشد :

سهولت انجام انواع تنظیمات ترازو از قبیل : تنظیم تاریخ ، زمان ، درج پیام در ابتدا و انتهای رسید ، تعریف کالا ، قیمت ، تنظیمات چاپ بارکد سطر و همچنین تنظیمات انواع گزارش گیری به واسطه وجود LCD تعبیه شده روی نمایشگر ترازو و نرم افزار تماما فارسی .

امکان ثبت ۶۰۰۰ کالا در حافظه ترازو که به واسطه ۱۲۶ کلید مستقیم حافظه دسترسی ای بسیار سریع و آسان را میسر میسازد که این قابلیت بهمراه امکان مدیریت کامل ترازو از طریق کامپیوتر ( ثبت کالا از طرق نرم افزار ) کارایی بالای ترازو را برای اصنافی که تنوع بالای محصول دارند به ویژه فروشگاههای زنجیره ای و هایپرمارکت ها پشتیانی میکند .

گزارشگیری جامع و دقیق به همراه پشتیبانی دستگاه از تمامی پورت های مورد نیاز یک سیستم توزین (FULL PORT) که قابلیت نصب کشو پول و بارکدخوان را به این ترازو می افزاید ترازوی LSG را به خصوص در صورت قرار گرفتن در یک اتوماسیون تا تبدیل شدن به یک صندوق فروشگاهی در ساعت شلوغی و ترافیک مشتری پیش می برد .

از پورتهای بسیار کارآمد تعبیه شده روی ترازو میتوان به پورت USB اشاره کرد که امکان انتقال اطلاعات ترازوها را به یکدیگر بدون دخالت کامپیوتر فراهم می آورد شایان ذکر است این امر در فروشگاههایی همچون فروشگاههای زنجیره ای یا هایپرمارکت ها باعث کاهش چشمگیر خطا و افزایش سرعت عمل کاربران می گردد .

ترازوی دیجیتال لیبل پرینت دار LSG علاوه بر تولید بارکد سطر ( آفلاین ) امکان چاپ بارکد تجمیعی ( آنلاین ) را داشته که این قابلیت در بهینه کردن ، افزودن سرعت و کاهش خطاها در سرویس دهی به مشتریان فروشگاه ( به ویژه فروشگاههای زنجیره ای ) تاثیری بسزا خواهد داشت .

امکان طراحی فاکتور ( کاغد حرارتی و لیبل ) از طریق نرم افزار ارائه شده داخل بسته بندی به سهولت و مطابق سلیقه مشتری ، توسط خود مشتری . یکی از با اهمیت ترین قابلیت های ترازوی LSG امکان قرار گیری آن در شبکه های کامپیوتری حتی در شبکه های بی سیم (درخواستی) و تشکیل بخشی از یک اتوماسیون فروشگاهی می باشد قابلیت انطباق با انواع نرم افزارها و پایانه های فروشگاهی (POS) بهینه سازی اتوماسیون ، افزایش سرعت عمل کاربر و کاهش خطا و هزینه را تضمین مینماید.