فراخوان نمایندگی شارپ ایران در کلان شهر ها

شاید اخبار شروع کار اولین شعبه شارپ ایران در همدان را از طریق سایت دیده باشید. هم اکنون فروشگاه شارپ ایران قصد دارد تا در تمامی کلان شهر های ایران نمایندگی فعال بپذیرد تا در صورت امکان همکاری دو طرفه ای را اغاز کنیم.
بعد از همدان مهم ترین شهر هایی که میتوانند مکان مناسبی برای افتتاح نمایندگی باشند به شرح ذیل است :
ارومیه , تبریز , اردبیل , زنجان , رشت , قزوین , سنندج , کرمانشاه , ایلام , خرم اباد , اراک , اهواز , بوشهر , یاسوج , شیراز , بندر عباس , زاهدان , کرمان , بیرجند , مشهد , بجنورد , گرگان , ساری , سمنان , کرج , قم , یزد , اصفهان و شهرکرد

چه اشخاصی مناسب کار خواهند بود؟

شارپ ایران از زمان تاسیس خود که بیش از 10 سال میگذرد, قصد داشته تا با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی پس از فروش رضایت خریداران را جذب کند.
بنابر این شخصی میتواند در مدیریت نمایندگی های ما مفید باشد که در زمینه تجهیزات فروشگاهی و اداری تخصصی داشته و یا دارای تجربه کاری باشد تا بتواند مشاوره ها و پشتیبانی های لازم را به خریداران بدهد. لازم به ذکر است آشنایی با کامپیوتر , ویندوز و اینترنت از ضروری ترین پیش نیازهای مد نظر ما می باشد. البته در صورت نیاز اموزش های اولیه برای شروع کار به نمایندگان داده خواهد شد.
به طور کلی میتوان پیش نیاز های نمایندگان مورد نیاز شارپ ایران را در موارد ذیل خلاصه کرد :

  • روابط عمومی خوب
  • جوان با روحیه کاری بالا و پشتکار
  • خوش اخلاق برای کارهای گروهی
  • آشنایی به کامپیوتر و اینترنت
  • آشنایی به تجهیزات فروشگاهی و اداری
اما مهم ترین پیش نیاز قابلیت تهیه دفتر و یا مکان مناسب برای فروش و نگهداری تجهیزات ارسالی از شعبه مرکزی شارپ ایران می باشد. تمامی هزینه های خرید و یا اجاره محل مورد نیاز برعهده نماینده خواهد بود و شعبه مرکزی وظیفه تهیه و ارسال اجناس مورد نیاز به نمایندگان را خواهد داشت. از آن جایی که فقط کلان شهرها برای نمایندگی در نظر گرفته شده اند پس هر نماینده باید توانایی ساپورت شهرها و شهرستان های نزدیک اطراف خود را داشته باشد. لازم به ذکر است در صورت انجام توافقات قرار داد رسمی منعقد خواهد شد و در هنگام فعالیت کارشناسان مربوط به نمایندگی های ما بر کار شما نظارت لازم را خواهند داشت تا فعالیت تمامی نماینده ها در چهارچوب مورد نظر شارپ ایران باشد.

چرا همکاری با شارپ ایران ؟

فروشگاه شارپ ایران بیش از 10 سال است که به صورت تخصصی در زمینه فروش و خدمات تجهیزات فروشگاهی و اداری در حال فعالیت است و از آن جایی که به صورت مستقیم با واردکنندگان اجناس در ارتباط است و تمامی تجهیزات به صورت عمده تهیه می شوند با قیمت مناسبی در اختیار ما خواهند بود. هم اکنون مشتریان زیادی از سرتاسر ایران به شارپ ایران سفارش ارسال محصول میدهند و بخش عظیمی از این امار , خود فروشندگانی هستند که با قیمت های پایین و کیفیت بالای محصولات شارپ ایران آشنا هستند و بعد از خرید محصولات از ما اقدام به فروش و پخش آن در محل فروشگاه شخصی خود میکنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تقسیم سود و زیان و یا مکان های مناسب برای شروع کار با مدیریت اصلی در تماس باشید. حمید خبره : 09121768662