نرم افزار هلو
آیا نرم افزار هلو در ایران بهترین است ؟
فوریه 21, 2017
هک شدن دوربین مدار بسته
هک شدن دوربین مدار بسته
فوریه 22, 2017

معرفی مجموعه نرم افزار های سپند

نرم افزار حسابداری سپند

نرم افزار حسابداری سپند

 

 

نرم افزارهای رستورانی سپند توسط شرکت سامان داده پرداز سپند  در سال ۱۳۸۲ در تهران شروع به تولید شد . این شرکت به عنوان اولین ارائه دهنده ساده ترین نرم افزار جامع رستورانی در کشور فعالیت خود را آغاز نموده است و تاکنون به نوعی می توان گفت که در کار خود موفق بوده است چون تعداد قابل توجهی از رستوران های تهران و کلانشهر های ایران از آن استفاده می کنند .

خلاقیت و توانایی ،دو ویژگی مهم نرم افزار های سپند می باشد . این شرکت با به دست آوردن و جمع آوری اطلاعات از نیازهای بازار و همینطور صنعت در حال رشد و توسعه رستوران داری در ایران ، همواره جدیدترین و بروز ترین نرم افزارها را طراحی و تولید می کند وبه پشتوانه سالها فعالیت در تولید نرم افزار رستورانی ، توانایی ارائه انواع راه حل های نرم افزاری ، جهت بهبود عملکرد مجموعه شما و در نهایت موفقیت کسب و کار هر رستورانی خواهد شد .

تیم توسعه نرم افزاری سپند از استعدادهای مختلفی جهت تولید نرم افزارهای بروز ، برخوردار می باشد که از جمله ی آنها : C# , .NET Framework , SQL Server 2008/2012 , WPF , WCF , Android , iOS و بسیاری دیگر از آخرین فن آوری های روز دنیا .

نکته ی مهم این است که در سال های آینده ، سپند قصد دارد محصولات جدیدتری را همگام با تکنولوژی روز دنیا به مشتریان خود ارائه دهد که این ماموریت مهم را بیش از پیش تقویت نماید . در حال حاضر سپند ۳ نوع محصول اصلی بر پایه صندوق های فروش رستورانی ارائه می دهد که کاربران می توانند بسته به نیاز مجموعه خود یکی از آنها را انتخاب نموده و از امکانات آن بهره مند شوند و در هر زمان که مایل باشند می توانند به راحتی محصول خریداری نموده خود را به نسخه های بالاتر ارتقا دهند .
همچنین در صورت داشتن یکی از محصولات اصلی سپند ، کاربران می توانند به راحتی از ماژول های سپند نیز استفاده نمایند ،که اکثر آنها به صورت اپلیکیشن و قابل نصب بر روی گوشی های موبایل و تبلت می باشند .

 

برای مشاهده و لیست نرم افزار های سپند روی تصویر زیر کلیک کنید:

نرم افزار حسابداری سپند