آیا نرم افزار هلو در ایران بهترین است ؟

بهترین برند تلفن در ایران
فوریه 20, 2017
نرم افزار حسابداری سپند
معرفی مجموعه نرم افزار های سپند
فوریه 21, 2017

آیا نرم افزار هلو در ایران بهترین است ؟

نرم افزار هلو

نرم افزار هلو

 

 

درپاسخ به این سوال باید بگویم که فقط یک نرم افزار هلو نداریم بلکه هلو دارای مجموعه نرم افزار است  که تعداد آن از ۲۰۰ هم رد کرده است که  هر نرم افزار برای یک شغل طراحی شده است .

اگر کسب و کار شما رستوران است یا لوازم یدکی دارید یا فروشنده کاشی هستید و یا هر شغلی که باشد فرقی نمی کند چون طراحان  هلو ، همه چیز را در نظر گرفته اند . کافی است بگویید که چه شغلی دارید .

هر جای ایران باشید کافی است از صاحبان کسب و کار اطراف خود بپرسید که از چه  نرم افزار حسابداری استفاده می کنند .قطعا نام هلو را بیشتر از دیگر نرم افزار های حسابداری مثل محک و سپند و … خواهید شنید که دلیل آن پشتیبانی فنی   شبانه روزی پشتیبانان مجموعه هلو می باشد . که اصل احترام به مشتری را فهمیده و اجرا می کنند . اصلی که باعث شده روز به روز استفاده کنندگان از این نرم افزار در ایران گسترش یابد .

سایت هلو بان و نرم افزار اسپاد نیز پاسخوی سوالات فنی مشتریان در سراسر ایران است که کار پشتیبانی مجموعه نرم افزارهای هلو را راحت تر و سریع تر کرده اند.

نسخه های هلو شاما شرکتی – تولیدی – مشاغل – رستورانی و فروشگاهی است . که هر نسخه از آن ، دارای مجموعه ای کامل با کاربری های مختلف است .

 

منبع : WWW.SHARPIRAN.ORG