دستگاه دوخت پلاستیک چیست ؟ و چگونه کار می کند ؟

DVR-VS-NVR
DVR و NVR در سیستم مدار بسته چه تفاوت هایی با هم دارند ؟
می 12, 2017
عکس لنز مگاپيکسل
لنز MEGA PIXEL چیست ؟
می 14, 2017

دستگاه دوخت پلاستیک چیست ؟ و چگونه کار می کند ؟

دستگاه-دوخت-پلاستيک

دستگاه-دوخت-پلاستيک

دستگاه پرس پلاستیک معروف به دستگاه دوخت پلاستیک یکی از پر استفاده ترین و بهترین وسایل کاربردی در امر مشاغل بسته بندی به شمار می رود و به نوعی می توان گفت که کمبود این دستگاه خلا بزرگی را در کار بسته بندی اجناس ایجاد می کند .

استفاده از این وسیله در بسته بندی مواد غذایی علاوه بر بسته بندی شیک و زیبا ، باعث رعایت نکات بهداشتی نیز می شود و این یکی دیگر از مزایای این دستگاه می باشد .  عطاری ها ، بسته بندی ها و فروشگاه های تولیدی و معمولی از مشتریان پر و پاقرص این محصول هستند . البته در برخی از خانه ها نیز از این دستگاه استفاده می شود .

 

کار با این دستگاه بسیار آسان است و مهم ترین مزیتی که می توان به آن لقب داد انجام کار بسته بندی با بیشترین سرعت ممکن است.

معمولا این دستگاه ها نسبت به کاربردشان مقرون به صرفه و ارزان هستند . در فوشگاه شارپ ایران این محصول نیز به فروش می رسد و دارای گارانتی و ضمانت یک ساله به همراه خدمات پس از فروش می باشد . از جمله مواد مصرفی این دستگاه نیز می توان به نایلون یا سلفون پاکتی یا خام اشاره کرد .

در اکثر دستگاه های دوخت پلاستیکی که توسط شارپ ایران به فروش می رسد از جنس بدنه فلزهای قوی و مستحکم با روکش و رنگ الکترواستاتیک می باشد . و دارای تایمر و درجه ی تنظیم  هستند.

در مورد مصرف برق این دستگاه ها می توان به این نکته اشاره کرد که این دستگاه ها برق کمی مصرف می کنند و تک فاز هستند

دستگاه پرس پلاستیک

نکته بسیار مهم در انتخاب این دستگاه ها این است که بایستی بر اساس سایز دوخت انتخاب شوند و معمولا ۲۰ -۳۰ -۴۰ – سانتی متر و بالاتر هستند

برای استفاده از دستگاه دوخت پلاستیک کافی است که دستگاه به مدت چند دقیقه گرم شود تا با کیفیت بالاتری کار دوخت و پرس پلاستیک را انجام دهد .کافی است تا پلاستیک یا نایلون در قسمت مربوطه گذاشته و دسته دستگاه را روی آن قرار دهید و  بین سه تا پنج ثانیه نگه دارید تا عمل دوخت انجام شود .

 

سفارش و خرید بهترین دستگاه های دوخت پلاستیک در ایران