ویژگی های دستگاه چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t

مهم ترین ویژگی های پوز فروشگاهی فراسو چیست ؟ + کاتالوگ
۳۱ , اردیبهشت , ۱۳۹۶
ریبوک با استفاده از پرینترهای سه بعدی کفش چاپ کرد
ریبوک با استفاده از پرینترهای سه بعدی کفش چاپ کرد
۱ , خرداد , ۱۳۹۶

ویژگی های دستگاه چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t

لیبل پرینتر هانیول

لیبل پرینتر هانیول

 

کارشناسان شارپ ایران به شما پیشنهاد می کنند که در کنار این مقاله ، دانشنامه های  « سوالات مهم هنگام خریدن دستگاه چاپگر بارکد » رو « لیبل پرینتر یا چاپگر برچسب ؟ » و « معرفی انواع لیبل یا برچسب بارکد » ا نیز مطالعه بفرمائید .

این دانشنامه در مورد ویژگی های دستگاه چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t می باشد . این لیبل پرینتر فوق العاده کاربردی است که دارای طراحی بی نظیر است .

این لیبل پرینتر وافعا نمونه است  و تکنولوژی چاپ در آن از نوع حرارتی یا ترمال می باشد . که مواد مصرفی آن لیبل با حداکثر عرض صد و ده میلی متر می باشد . لازم به ذکر است که حداکثر عرض  ریبون آن ۱۰۹٫۲ میلی متر می باشد . چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t دارای سرعت چاپ بسیار بالایی است و معادل ۱۰۱٫۶ میلی متر در ثانیه مار چاپ را به خوبی و به نحو تحسن انجام می دهد .

 

چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t

 

این لیبل پرینتر دارای وزنی معادل دو و نیم کیلوگرم است و نیبت به مارایی و کیفیت و سرعت چاپی که دارد یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین لیبل پرینترهای حال حاضر در ایران و حتی خاورمیانه می باشد . رزولوشن این لیبل پرینتر دویست و سه دی پی آی می باشد که قابل قبول است .

مناسب استفاده در کسب و کارهای کوچک و سهولت تعویض لیبل و سازگار با زبان های برنامه نویسی EPL, ZPL-II و DP از دیگر ویژگی های مهم دستگاه چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t می باشد .

 

این دستگاه  در اثر گرمایی که بر روی ترمال هد ایجاد میکند و گرمای که روی لیبل یا برچسب و باعث چاپ روی کاغذ لیبل  می شود این مدل لیبل پرینتر یا چاپ بارکد حرارتی را بیشتر در آزمایشگاه و در مراکزی استفاده میکنند که گرمایی محیطی ندارند و بیشتر در مراکز های آموزشی و آزمایشگاهی و مراکزی چاپ لیبل بیشتر از بیست روز نباشد چون باعث پاک شدن و کم رنگ شدن بارکد می شود.

 

 

 

چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t

 

در زیر نیز می توانید مشخصات فنی این دستگاه را به صورت ساده و جدولی مشاهده نمائید :

مشخصات چاپگر
روش چاپ انتقال حرارتی
رزولوشن ۲۰۳dpi
حافظه ۶۴MB Flash, 64 MB SDRAM
حداکثر عرض پرینت ۱۰۴٫۱mm
حداکثر سرعت پرینت ۱۰۱٫۶mm/s
نوع ارتباط USB,Parallel
مشخصات مواد مصرفی
حداکثر عرض لیبل ۱۱۰mm
نوع لیبل labels
حداکثر عرض ریبون ۱۰۹٫۲mm
مشخصات فیزیکی
ابعاد دستگاه ۲۹۷mm x 226 mm x 177 mm
وزن ۲٫۵kg
جنس بدنه Metal frame with metal cover
چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t
چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t