ویژگی های دستگاه چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t

مهم ترین ویژگی های پوز فروشگاهی فراسو چیست ؟ + کاتالوگ
می 21, 2017
ریبوک با استفاده از پرینترهای سه بعدی کفش چاپ کرد
ریبوک با استفاده از پرینترهای سه بعدی کفش چاپ کرد
می 22, 2017

ویژگی های دستگاه چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t

لیبل پرینتر هانیول

لیبل پرینتر هانیول

 

کارشناسان شارپ ایران به شما پیشنهاد می کنند که در کنار این مقاله ، دانشنامه های  « سوالات مهم هنگام خریدن دستگاه چاپگر بارکد » رو « لیبل پرینتر یا چاپگر برچسب ؟ » و « معرفی انواع لیبل یا برچسب بارکد » ا نیز مطالعه بفرمائید .

این دانشنامه در مورد ویژگی های دستگاه چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t می باشد . این لیبل پرینتر فوق العاده کاربردی است که دارای طراحی بی نظیر است .

این لیبل پرینتر وافعا نمونه است  و تکنولوژی چاپ در آن از نوع حرارتی یا ترمال می باشد . که مواد مصرفی آن لیبل با حداکثر عرض صد و ده میلی متر می باشد . لازم به ذکر است که حداکثر عرض  ریبون آن ۱۰۹٫۲ میلی متر می باشد . چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t دارای سرعت چاپ بسیار بالایی است و معادل ۱۰۱٫۶ میلی متر در ثانیه مار چاپ را به خوبی و به نحو تحسن انجام می دهد .

 

چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t

 

این لیبل پرینتر دارای وزنی معادل دو و نیم کیلوگرم است و نیبت به مارایی و کیفیت و سرعت چاپی که دارد یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین لیبل پرینترهای حال حاضر در ایران و حتی خاورمیانه می باشد . رزولوشن این لیبل پرینتر دویست و سه دی پی آی می باشد که قابل قبول است .

مناسب استفاده در کسب و کارهای کوچک و سهولت تعویض لیبل و سازگار با زبان های برنامه نویسی EPL, ZPL-II و DP از دیگر ویژگی های مهم دستگاه چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t می باشد .

 

این دستگاه  در اثر گرمایی که بر روی ترمال هد ایجاد میکند و گرمای که روی لیبل یا برچسب و باعث چاپ روی کاغذ لیبل  می شود این مدل لیبل پرینتر یا چاپ بارکد حرارتی را بیشتر در آزمایشگاه و در مراکزی استفاده میکنند که گرمایی محیطی ندارند و بیشتر در مراکز های آموزشی و آزمایشگاهی و مراکزی چاپ لیبل بیشتر از بیست روز نباشد چون باعث پاک شدن و کم رنگ شدن بارکد می شود.

 

 

 

چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t

 

در زیر نیز می توانید مشخصات فنی این دستگاه را به صورت ساده و جدولی مشاهده نمائید :

مشخصات چاپگر
روش چاپ انتقال حرارتی
رزولوشن ۲۰۳dpi
حافظه ۶۴MB Flash, 64 MB SDRAM
حداکثر عرض پرینت ۱۰۴٫۱mm
حداکثر سرعت پرینت ۱۰۱٫۶mm/s
نوع ارتباط USB,Parallel
مشخصات مواد مصرفی
حداکثر عرض لیبل ۱۱۰mm
نوع لیبل labels
حداکثر عرض ریبون ۱۰۹٫۲mm
مشخصات فیزیکی
ابعاد دستگاه ۲۹۷mm x 226 mm x 177 mm
وزن ۲٫۵kg
جنس بدنه Metal frame with metal cover
چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t
چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t