مهم ترین ویژگی های پوز فروشگاهی فراسو چیست ؟ + کاتالوگ

اطلاعات کامل فیش پرینتر Xprinter مدل xp d300h
اطلاعات کامل فیش پرینتر Xprinter مدل xp d300h
می 20, 2017
لیبل پرینتر هانیول
ویژگی های دستگاه چاپ لیبل و برچسب هانیول مدل pc42t
می 22, 2017

مهم ترین ویژگی های پوز فروشگاهی فراسو چیست ؟ + کاتالوگ

 

دوستان گرامی ! کارشناسان فنی شارپ ایران به شما پیشنهاد می کنند که علاوه بر خواندن این مقاله ، دانشنامه های زیر را در صورت صلاح دید و نیاز مطالعه بفرمائید:

 

مزایای استفاده از صندوق فروشگاهی

برای فروشگاه شما پوز فروشگاهی بهتر است یا کامپیوتر ؟

مزیت های نصب صندوق های فروشگاهی برای کشور

پوز فروشگاهی فراسو را می توان از آن دست پوزهای فروشگاهی دانست که دارای ابعادی کوچک و جمع و جور و دارای طراحی کاریزماتیک و زیبا و منحصر به فرد هستند.

این دستگاه که دارای یک سال گارانتی و ضمانت است دارای خدمات پس از فروش ، نصب و آموزش و پشتیبانی می باشد که توسط شارپ ایران انجام خواهد شد .

این دستگاه که مقاومت در برابر آب دارد و ضد آب محسوب می شود مقاوم در برابر ضربه نیز می باشد و دارای جنس بدنه ی بسیار مستحکمی است .  پوز فروشگاهی فراسو واقعا بی نظیر می باشد از یک لحاظ دارای کاربرد ها و مزایای فراوانی است و از طرف دیگر از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد .

پوز فروشگاهی فراسو دارای باتری جانبی جهت سامانه حفاظت اطلاعات نیز هست .  امکانات نرم افزاری فوق العاده ای هم دارد از جمله قابلیت تعریف محصول با یک فایل اکسل و نقطه سفارش و تعیین هزینه واقعی محصولات و مکانیزه شدن انبار!

 

کنترل لحظه ای موجودی ، انبار های متعدد ، پشتیبانی از انبار های ذخیره و قابل فروش ، برنامه ریزی مناسبت ها ، سطح بندی بر اساس حجم خرید ، تخفیفات ویژه برای سطوح مختلف ، ارسال پیام به مشتری ، پیدا کردن محصولات سود ده ، پیدا کردن مشتری های مهم ، کنترل موجودی کالا ها گزارش روی تلگرام ، تراز موجود در پایان روز ، گردش حساب روزانه و درآمد نهایی از دیگز قابلیت های مهم این پوز فروشگاهی است .

پوز فروشگاهی فراسو  ، گزارش اکسل برای انتقال داده به نرم افزار های دیگر و ثبت حواله انبار داری خودکار حین فروش و مرجوعی و کنترل مرجوعات را نیز به خوبی انجام می دهد . نمایشگر آن دارای کیفیت بسیار بالایی است که دارای سایزی معادل ده اینچ می باشد . لازم به ذکر است که پوز فروشگاهی فراسو دارای فیش پرینتر حرارتی با کیفیت بالا  و با سرعت دویست میلی متر در ثانیه می باشد که  بر روی کاغذهایی حرارتی به سایز هشتاد میلی متر چاپ می کند .

 

 

 

linearFarassooWithLogo

در زیر نیز کاتالوگ این دستگاه دوست داشتنی را مشاهده می نمائید:

کاتالوگ پوز فراسو

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید

۰۲۱۳۳۷۹۶۹۴۸
۰۲۱۳۳۳۵۷۴۳۹
۰۲۱۳۳۳۵۷۱۲۸
۰۹۱۲۱۷۶۸۶۶۲
سفارش و خرید صندوق فروشگاهی فراسو