معرفي-ترازوي-فروشگاهي
ویژگی های یک ترازوی خوب برای فروشگاه چه می باشد ؟
می 15, 2017
دستگاه-تست-اسکناس
دستگاه تستر اسکناس و پول چیست و چه مزایایی دارد ؟
می 17, 2017

گیوتین چیست ؟

گیوتین یا کاتر دستی

گیوتین یا کاتر دستی

قبل از هر چیز باید بگویم که منظور ما از گیوتین ، کاتر دستی می باشد که دستگاهی فوق العاده ارزان و کاربردی و مناسب برای برش انواع کاغذ است که بیشتر در بازار ایران در دو سایز آچهار و آسه A4-A3 کاربرد دارد که در فروشگاه شارپ ایران تمامی مدل ها و برندها عرضه می شود.

بیشترین مشتریان این دستگاه ، صنف های عکاسی ، صحافی، لوازم التحریر و ماشین های اداری می باشد . مهم ترین ویژگی های کلیدی برای دستگاه کاتر کاغذ یا همان گیوتین عبارتند از جنس بدنه ، جنس تیغه ، اندازه برش ، خط کش داشتن ، دسته یا اهرم خوش دست و بدون لرزه.

جنس بدنه و تیغه کاتر هر چه محکم تر باشد قطعا عمر بیشتری خواهد کرد و نکته مهم جنس تیغه و تیز بودن آن است .

اندازه برش که قبلا خدمتتان عرض کردم در دو سایز آچهار و آسه می باشد که بنا بر استفاده شما می توانید آن را خریداری نمائید .

داشتن خط کش مهم و خوانا از نکات دیگر کلیدی در برش دادن کاغذهایی است که نیاز به دقت زیاد دارند مثل شغل عکاسی برای برش عکس ها و …

دسته یا اهرم آن نباید لغزنده باشد و همچنین نباید لرزش داشته باشد تا برش یک دست دربیاید . و خلاصه باید خوش دست باشد .

معمولا کاترهای دستی در فروشگاه شارپ ایران دوازده ماه گارانتی می شوند و اصالت آن ها مورد تایید می باشد. کاتر یا گیوتین کاغذ از محصولات کاربردی در دستگاههای صحافی می باشد . به منظور برش منظم و صیقلی کاغذ در تعداد بالا از کاتر و گیوتین کاغذ استفاده می شود. این دستگاهها بر حسب نوع نیاز کاربر و حجم کار دارای انواع دستی ، برقی و صنعتی می باشد. کاترو گیوتین کاغذ بر حسب نوع تیغه و جنس بدنه نیز دارای انواع مختلفی است که با توجه به ویژگی های ارائه شده برای هر محصول می توان انتخاب مناسبی داشت.

عکس انواع دستگاه کاتر دستی

سفارش و خرید بهترین کاترهای دستی در ایران