ویژگی های یک ترازوی خوب برای فروشگاه چه می باشد ؟

عکس لنز مگاپيکسل
لنز MEGA PIXEL چیست ؟
می 14, 2017
گیوتین یا کاتر دستی
گیوتین چیست ؟
می 16, 2017

ویژگی های یک ترازوی خوب برای فروشگاه چه می باشد ؟

معرفي-ترازوي-فروشگاهي

معرفي-ترازوي-فروشگاهي

اگر شما برای فروشگاه خود به ترازو نیاز دارید قطعا این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشید و اگر نیاز به مشاوره بیشتر دارید می توانید با کارشناسان فنی و پشتیبان شارپ ایران تماس بگیرید تا شما را بهتر راهنمایی کنند.

اصولا ترازو فروشگاهی با هدف وزن کردن با دقت بالا در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، موادی که در فروشگاه ها وزن می شود با حجم کم و ظرفیت پایین بوده و از نظر گرمی نیز دارای ارزش مادی می باشند از این رو استفاده از ترازو با دقت بالا نیاز هر فروشگاهی است  ، امروزه علاوه بر دقیق بودن ترازو دیجیتال امکان چاپ فاکتور و گزارش فروش به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه و از سویی دیگر هماهنگ شدن ترازو دیجیتالی با صندوق های فروشگاهی از نیاز های مهم فروشگاه ها است  که با پیشرفت صنعت ترازو در ایران به مقدار قابل توجهی تامین گردیده است و ترازو فروشگاهی معرفی شده با قابلیت های نرم افزاری مطابق نیاز کاربران می باشد .

 

در مورد مارک ها و برندهای موجود در بازار هم باید گفت  که الان از ترازوی آلمانی گرفته تا فرانسوی، ایتالیایی، چینی و ایرانی در بازار داریم به نوعی می توان گفت که تنوع ترازوها بسیار زیاد می باشد اما سوال اینجاست که کدام ترازو را انتخاب کنیم ؟

ترازوی-دیجیتال-لیبل-پرینتر-سوما

برای پاسخ به این سوال ویژگی های زیر مهم و اساسی می باشند :
اولین ویژگی : گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو : ترازو را از کجا خریدن و کیفیت کارشناسی و خدمات پس از فروش در مواقع خرابی و ایجاد مشکل به آن نیاز پیدا خواهید کرد . و به کارتان می آید . گاهی نداشتن گارانتی و خدمات پس از فروش باعث متحمل شدن هزینه های اضافی و مالی می شود .
دومین ویژگی : دقت ترازو : دقت ترازو خیلی مهم است و شاید به جرات بتوان گفت که مهم ترین ویژگی یک ترازو می باشد و رابطه ی مستقیم وجود دارد یعنی هرچه دقت بالاتر باشد ترازو بهتر است .
سومین ویژگی : امکانات ترازو : مثل سخنگو بودن ، داشتن صفحه درشت و چاپ فاکتور و سازگاری با صندوق فروشگاهی و … را می توان نام برد .
چهارمین ویژگی : قیمت ترازو : با توجه به تناسب کاربری و بزرگ و کوچک بودن هر فروشگاهی قیمت مناسب خیلی مهم است .
پنجمین ویژگی : برند ترازو : شک نکنید که برند معروف به دلیل به دست آوردن اعتماد مشتریان معروف شده است پس بهترین برند را انتخاب کنید .

سفارش و خرید بهترین ترازوهای فروشگاهی در ایران