طراحی فضای فروشگاهی
مهم ترین نکات کم هزینه در طراحی فروشگاه های کوچک
مارس 19, 2017
دوربین مدار بسته 360 درجه چیست ؟
دوربین مدار بسته ۳۶۰ درجه چیست ؟
مارس 21, 2017

معرفی دستگاه تصفیه هوا شارپ A60

تصفیه هوا شارپ مدل A60

تصفیه هوا شارپ مدل A60

 

امروزه به دلیل آلودگی هوای کلانشهرهای کشور از یک سو و آلودگی گرد و غبار خوزستان و نواحی جنوب و غرب ایران از سویی دیگر ،دغدغه های سلامتی و پزشکی را بیشتر و بیشتر کرده است . دیگر بر کسی پوشیده نیست که آلودگی هوا یکی از عوامل اصلی سرطان و بیماری های خطرناک تبدیل شده است . در روزنامه ، رادیو ، تلویزیون  و شبکه های اجتماعی،گسترش آلودگی های زیست محیطی تقریبا به تیتر یک خبری تبدیل شده است . بایستی به فکر سلامتی خود و اطرافیان خود باشیم و اگر بخواهیم منتظر معجزه ی سازمان محیط زیست و وعده های این و آن بنشینیم قطعا راه به جایی نمی بریم و دیر یا زود بایستی منتظر بروز بیماری در خود و آشنایان خود باشیم . بهترین راهکار که تبدیل به شعار معروفی شده ، این است که پیشگیری بهتر از درمان است. یکی از این راه های پیشگیری ، استفاده از دستگاه های تصفیه هوا می باشد .

دستگاه تصفیه هوا برطرف کننده ی هر گونه آلودگی هوا در منزل یا محل کار شما می باشد . این دستگاه ها  نه تنها گرد و غبار را می گیرد بلکه شوره حیوانات خانگی ، پاک کننده های شیمیایی ، بخارات متصاعد شده از صنایع چوبی ، باکتری ها ، قارچ ها ، ویروس ها ، مواد شیمیایی ، لوازم آرایشی و بسیاری مواد مضر دیگر که در داخل ساختمان ها یافت می شود را جذب خود کرده و به نوعی هوا را از این آلاینده ها پاک می کند . این دستگاه ها نیز بوهای نامطبوع مثل بوی سیگار و … را نیز از بین می برد . جالب است بدانید که بیشتر مردم نود درصد وقت خود را در ساختمان ها مثل منزل و محل کار خود  می گذرانند . آژانس حفاظت از محیط زیست هوای داخل ساختمان ها را یکی از پنج تهدید اصلی برای بهداشت عمومی کشور پهناور  آمریکا عنوان کرده است.
دستگاه تصفیه هوای شارپ مدل A60  دارای جدید ترین تکنولوژی روز دنیا در امر تصفیه هوا می باشد که نام و اعتبار  خود را در تمام دنیا ثابت کرده است . نام و اعتبار تصفیه هوا شارپ به تایید چهارده مرکز بهداشتی ، علمی و درمانی در دنیا رسیده است از جمله  انجمن آسم کانادا، بنیاد تحقیقات آلرژی بریتانیا، دانشگاه لوبک آلمان و دانشکده بهداشت عمومی هاروارد امریکا .

در ایران نمایندگی فروش این محصول ، فروشگاه اینترنتی شارپ ایران واقع در شرق تهران می باشد و خدمات پس از فروش این دستگاه را نیز شرکت مادیران به مدت ده سال بر عهده گرفته است .  دستگاه تصفیه هوا شارپ A60 دارای قابلیت یون بسیار مفید سیستم پلاسماکلاستر و پرتاب این یون ها باقدرت ۷۰۰۰ یون در هر متر مکعب در فضای انتخاب شده شما می باشد . این دستگاه متراژ چهل و هشت متر مربع در محیط بیمارستان ها ، نود و شش متر مربع در دفتر کار و فروشگاه ها و صد و چهل و چهار متر مربع در محیط منزل را پوشش می دهد .

فیلترهای استفاده شده در این دستگاه دارای کیفیت بسیار بالایی است که عمر مفید و موثر آن ده سال می باشد . دارای سنسورهای ویژه ی بو ، رطوبت ، آلرژی و گرد و غبار است .دارای سیستم مرطوب کننده با تکنولوژی تبخیر سرد می باشد و رطوبت هوا را نیز به صورت عددی برای شما نمایش می دهد . در قسمت زیرین این دستگاه چرخ هایی تعبیه شده اند تا جابه جایی آن راحت تر شود البته قفل توقف کودک نیز روی آن نصب شده است .

 

خرید دستگاه تصفیه هوا شارپ مدل A60