چیدمان فروشگاه
چیدمان حرفه ای کالا در قفسه های فروشگاهی چگونه است ؟
آوریل 8, 2017
PDA
PDA یا Hand Held یا Mobile Computer یا Data Collector چیست ؟
آوریل 9, 2017

معرفی کامل صندوق فروشگاهی ZOA ZP100

معرفی کامل صندوق فروشگاهی ZOA ZP100

 

 

این صندوق فروشگاهی ساخت کشور کره جنوبی می باشد که توسط مغز متفکر های شهر سئول ، طراحی و تولید می شود . صفحه نمایش پانزده اینچی و نمایشگر دوم دوازده اینچی برای مشتری به همراه طراحی زیبا و مقاوم به سبک شرق آسیا ، سلیقه هر فروشنده ایرانی را به خود جذب می کند .

این دستگاه  دارای کیفیتی بسیار بالا و  در نوع خود بی نظیر است .  این دستگاه را می توان یکی از بهترین دستگاه های پوز فروشگاهی در ایران و خاورمیانه برای فروشگاه های بزرگ و هایپر مارکت به حساب آورد.

نصب و نگه داری این محصول بسیار آسان می باشد . هارد آن ۶۴ گیگابایتی است . اما رم آن در ورژن های مختلفی تعریف شده و رم ۲ و ۴ و ۸ گیگابایتی می باشد.
دارای  صفحه نمایش ۱۵ اینچی می باشد . دارای نمایشگر دوم  برای مشتری  نیز می باشد . پردازشگر آن نیز اینتل می باشد . دارای موس و کیبرد به صورت پیشفرض – بسته بندی بسیار عالی و محکم – پایه عریض جهت بالا بردن ثبات دستگاه و طراحی هوشمندانه جهت مخفی سازی آدابتور و کابلهای ارتباطی در داخل پایه  – اسپیکر داخلی  می باشد

دارای پورت های ارتباطی Serialx4 – LPT1x1 – CashDrawer است و قابلیت چاپ هم دارد. صفحه نمایش و شکل ظاهری صندوق فروشگاهی ZOA ZP-100 تقریبا شبیه به سایر صندوق های فروشگاهی موجود در بازار است و همچنین در برابر ضربه واژگونی مقاومت بالایی دارد.

این صندوق و پوز فروشگاهی امکان نصب بر روی دیوار را هم دارد .

سفارش و خرید دستگاه پوز فروشگاهی zoa pos zp -100

 

zoa pos

 

 

zoa pos

 

 

 

منبع : WWW.SHARPIRAN.ORG