معرفی کامل دستگاه سیمی کن X K.O.P مدل T318

Network-Cable-کابل
با کابل شبکه بیشتر آشنا شویم
ژوئن 2, 2017
رکورد سرعت حرکت آسانسورها شکسته شد
رکورد سرعت حرکت آسانسورها شکسته شد
ژوئن 3, 2017

معرفی کامل دستگاه سیمی کن X K.O.P مدل T318

معرفی کامل دستگاه سیمی کن X K.O.P مدل T318

 

قبل از هر چیز باید بگویم که دستگاه سیمی کن X K.O.P مدل T318 دارای یک سال گارانتی است که خدمات پس از فروش آن را نیز کارشناسان شارپ ایران انجام خواهد داد . این دستگاه که به صورت گسترده در صحافی ها و کتابخانه ها استفاده می شود دارای کیفیت کاری بسیار بالایی است و ساخت کشور چین می باشد .

  دستگاه سیمی کن X K.O.P  T318  قابلیت پانچ بشکل مربعی ۴×۴ میلمتر را دارا بوده و دارای سی و چهار  تیغ ۳:۱ مربعی قابل حذف است. لازم بذکر است در مشخصات دستگاه صحافی وقتی عنوان می شود پانچ بصورت ۳:۱ صورت می پذیرد به این معنا است که دستگاه سه  سوراخ در هر اینچ ایجاد می کند . شکل زیر انواع سوراخ ها در دستگاه های صحافی را نشان می دهد . بطور کلی سه حالت پانچ با سوراخ های دایره ای و مربعی و مستطیلی می تواند حسب نیاز و سلیقه در هر یک از انواع دستگاه های صحافی مورد استفاده باشد.

ظرفیت پانچ دستگاه سیمی کن X K.O.P مدل T318   دوازده برگ هشتاد گرمی است و حداکثر ظرفیت سیمی کردن این دستگاه فوق العاده کاربردی صد و پنجاه برگ می باشد . وزنی معادل پنج کیلوگرم می باشد  .این دستگاه دارای قابلیت صحافی بوسیله فنر دوبل فلزی بصورت دستی می باشد.. لازم به ذکر است این دستگاه از فنرهای فلزی دوبل برای صحافی استفاده می کند. بطور کلی سه حالت پانچ با سوراخ های دایره ای و مربعی و مستطیلی می تواند حسب نیاز و سلیقه در هر یک از انواع دستگاه های صحافی مورد استفاده باشد.

 

در زیر نیز می توانید مشخصات فنی این دستگاه را به صورت ساده و جدولی مشاهده نمائید :

 

دستگاه سیمی کن
ابعاد (میلیمتر) : ۳۷۰*۲۳۵*۱۶۰
مدل : T318
کاربری دستگاه صحافی : دوبل /
حالت دستگاه صحافی : دستی /
ظرفیت پانچ : ۱۲ برگ /
ظرفیت صحافی : ۰ تا ۱۵۰ برگ /
تعداد سوراخ : ۳۴
قطر سوراخ : ۴×۴ میلیمتر
ظرفیت هر بار پانچ : ۱۳ برگ +۴ برگ طلق PVC
حداکثر حجم صحافی : ۱۲۰ برگ
ساخت کشور : چین

  سفارش و خرید دستگاه سیمی کن X K.O.P مدل T318