خدمات تخصصی نصب دوربین مدار بسته و تجهیزات امنیتی شارپ ایران

عکس بارکد خوان میوا مدل 4680
معرفی کامل بارکد خوان میوا مدل ۴۶۸۰
می 4, 2017
هارد دیسک
آموزش چگونه یک هارد دیسک خوب انتخاب کنیم ؟
می 6, 2017

خدمات تخصصی نصب دوربین مدار بسته و تجهیزات امنیتی شارپ ایران

عکس فروش گیت فروشگاهی و دوربین مدار بسته

فروش گیت فروشگاهی و دوربین مدار بسته

 

شارپ ایران با افتخار تمامی خدمات نصب و فروش تجهیزات امنیتی در ایران را انجام می دهد . که خدمات نصب سیستم های دوربین مدار بسته و گیت فروشگاهی را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد و دلیل آن استفاده از کارشناسان حرفه ای در امر نصب با سوابق بی شمار در این امر می باشد .

اگر شما هم برای فروشگاه یا شرکت خود نیاز به تجهیزات امنیتی دارید می توانید با ما در تماس باشید و یا به صورت حضوری از خدمات مشاوره ی ما استفاده نمائید .

بدین منظور شارپ ایران برای نصب و فروش تجهیزات امنیتی پکیج هایی را برای شما دوستان عزیز آماده کرده است که علاوه بر مقرون به صرفه بودن این پکیج ها ، می توان به کارشناسی بودن لیست این پکیج ها و ست بودن آن ها اشاره کرد که قطعا باعث بالا رفتن کیفیت خواهد شد .

از جمله این پک ها می توان به پک گیت امنیتی مناسب برای برای صنف پوشاک اشاره کرد که با فروش ویژه چهار درصد عرضه می شود . و دارای قیمتی معادل ۱/۱۰۰/۰۰۰ تومان می باشد .

این پک شامل دویست عدد تگ صدفی ، دو عدد آنتن و برد به همراه جداکننده پرقدرت می باشد که به مدت یک سال گارانتی و ضمانت می شود و خدمات پس از فروش نیز توسط شارپ ایران انجام خواهد شد .

 

شارپ ایران دو پک دوربین مدار بسته را نیز عرضه کرده است . پک شماره یک سیستم دوربین مدار بسته قیمتی معادل ۸۵۰/۰۰۰ تومان می باشد که به صورت فروش ویژه می باشد.

این پک شامل چهار عدد دوربین مدار بسته  با کیفیتی بالا ، یک عدد دستگاه dvr ، و یک عدد هارد یک ترابایت و چهل متر کابل و سوکت bnc  می باشد که دارای نصب و حمل نقل رایگان می باشد .

 

پک شماره دو دوربین مدار بسته نیز دارای فروش ویژه  می باشد که قیمتی معادل ۱/۱۰۰/۰۰۰ تومان می باشد . که دارای چهار عدد دوربین مدار بسته باکیفیتی بالا  ، یک عدد دستگاه dvr ، یک عدد هارد یک ترابایت و پنجاه متر کابل و سوکت bnc  می باشد که این پک نیز دارای حمل و نقل رایگان می باشد .

 

فروش گیت فروشگاهی و دوربین مدار بسته

فروش گیت فروشگاهی و دوربین مدار بسته

فروش گیت فروشگاهی و دوربین مدار بسته

برای مراجعه حضوری و مشاوره و خرید می توانید به این آدرس مراجعه بفرمائید :

تهران ، میدان امام حسین ، اول خیابان دماوند – خیابان شهید محمد منتظری خیابان ثارالله شرق پلاک ۲۰۸

تلفن ها :
۰۲۱۳۳۷۹۶۹۴۸ – ۰۲۱۳۳۳۵۷۴۳۹ – ۰۲۱۳۳۳۵۷۱۲۸
فکس : ۰۲۱۳۳۳۱۵۹۸۶
همراه : ۰۹۱۲۱۷۶۸۶۶۲