چگونه بهترین دستگاه کاغذ خرد کن را انتخاب و خریداری کنیم ؟

اطلاعات کامل دستگاه فیش پرینتر Xprinter مدل Q260NK
می 18, 2017
xprinter-q260nl
دستگاه چاپ فیش ایکس پرینتر مدل Q260NL را بهتر بشناسیم ؟
می 20, 2017

چگونه بهترین دستگاه کاغذ خرد کن را انتخاب و خریداری کنیم ؟

دستگاه-کاغذ-خرد-کن

دستگاه-کاغذ-خرد-کن

 

دستگاه کاغذ خرد کن و سی دی خرد کن از اهمیت ویژه ای در ادارات برخوردار هستند ولی متاسفانه هنوز در ایران با استقبال خوبی مواجه نشده اند در کشورهای پیشرفته استفاده از کاغذ خرد کن ها جایگاه مناسبی دارد چون از اهمیت و کاربرد این دستگاه باخبرند .

در صال باید بگویم که کاغذ خرد کن ها  وسیله هایی می باشند که با بریدن و تغییر شکل کاغذ ها مانع از بازیابی دوباره آنها می شوند . دستگاه های کاغذ خردکن انواع مختلفی دارند. اگر می خواهید با این دستگاه های و کاربردشان بیشتر آشنا شوید در ادامه ما را همراهی نمائید .

شارپ ایران مفتخر است که جدیدترین و بروزترین و باکیفیت ترین این دستگاه ها را در ایران عرضه می کند .

در ساختار تمامی خردکن ها و بدون در نظر گرفتن از رده قیمتی دستگاه ، تیغه های چند گانه منظمی وجود دارد که بسته به نوع استفاده ، امکان برش کاغذ در جهت های مختلف و با فرم های گوناگون را فراهم می آورند . اولین قدم در انتخاب و خریداری  یک خردکن مناسب به نوع کاربری افراد و نوع انتظاری که از دستگاه خود دارند مربوط می سود . استفاده کنندگان این وسیله از کاربران خانگی با استفاده های محدود تا کاربران حرفه ای با سطوح بالای مدیریتی و امنیتی گسترده گردیده است که نگفته پیداست که با بالا رفتن امکانات دستگاه با قیمت های بالاتری نیز در هر رده مواجه خواهیم بود.

 

یک سوال : چند نوع کاغذ خرد کن داریم ؟

در پاسخ این سوال باید بگویم که دارای چهار نوع کاغذخرد کن هستیم از جمله صنعتی ، اداری ، رشته ای و پودری

 

کاغذ خردکن صنعتی چیست ؟ در  پاسخ باید گفت که در بانک ها و سایر سازمان ها برای نابودی اسناد و مدارک به کار می رود . این نوع کاغذ خردکن ها برای حجم بسیار بالا استفاده می شوند و قیمت بالایی هم دارند .

کاغذ خردکن اداری چیست ؟

خود کاغذ خرد کن های اداری سه دسته اند : 

یک :  کاربری اداری با استفاده کم : میزان استفاده برای کاربران کم مصرف در روز حداکثر ۱۰۰ برگ

دو : کاربری اداری با استفاده متوسط : میزان مصرف کاربران با استفاده متوسط در روز ۳۵۰۰ تا ۱۴۰۰۰

سه :  کاربری اداری پرکار : میزان مصرف کاربران پر مصرف بیش از ۳۶۰۰۰ کاغذ در روز در نظر گرفته شده است

کاغذ خردکن رشته ای چیست ؟ برای کاربران حانگی است و  سایزهای استاندارد برای دهانه ورود کاغذ خردکن رشته ای کاغذ تا رقم ۸٫۷۵ اینچ  که حداکثر ۲۲۲ میلی متر است در نظر گرفته شده است.

کاغذ خردکن پودری چیست ؟  دستگاه کاغذ خردکن پودری مناسب برای سازمان های دولتی ، شرکت ها، و افراد خصوصی که مدارک بسیار مهمی برای از بین بردن دارند می باشند.

نکته در هنگام خرید : بهترین دستگاه برای کاربری صنعتی از نوع پودری و برای بهترین نوع برش هم برای کاغذ خردکن اداری به ترتیب برش نواری یا رشته ای، برش پودری و برش پودری می باشد.

 

 

سفارش  خرید انواع دستگاه کاغذ خرد کن با کیفیت عالی