دستگاه چاپ فیش ایکس پرینتر مدل Q260NL را بهتر بشناسیم ؟

دستگاه-کاغذ-خرد-کن
چگونه بهترین دستگاه کاغذ خرد کن را انتخاب و خریداری کنیم ؟
می 19, 2017
همه چیز در مورد فیش پرینتر HPRT مدل PPT2-A
همه چیز در مورد فیش پرینتر HPRT مدل PPT2-A
می 20, 2017

دستگاه چاپ فیش ایکس پرینتر مدل Q260NL را بهتر بشناسیم ؟

xprinter-q260nl

xprinter-q260nl

 

 

 

این دانشنامه توسط کارشناسان فنی شارپ ایران نگارش شده است و همچنین به شما دوستان گرانقدر پیشنهاد می کنیم که قبل از خواندن این مقاله ، مطلب « مزایای فیش پرینتر های حرارتی » را نیز مطالعه بفرمائید .

 

اگر شما قصد خریدن یک دستگاه فیش پرینتر فوق العاده کاربردی و با کیفیت بسیار بالا هستید که در کنار ده ها ویژگی خاص و عالی ، مقرون به صرفه نیز باشد . شارپ ایران اولین و تخصصی ترین فروشگاه لوازم اداری و فروشگاهی و امنیتی در ایران ، دستگاه چاپ فیش ایکس پرینتر مدل Q260NL  را به شما دوستان گرامی معرفی و پیشنهاد می کند .  لازم به ذکر است ک این دستگاه چاپ فیش یکی از جدیدترین محصولات در زمینه ی چاپ می باشد که ساخت شرکت معروف و با اعتبار ایکس پرینتر می باشد .

XP-Q260NL

این دستگاه دارای ظاهری فوق العاده زیباست و زیبابخش فروشگاه شما خواهد شد .  سرعت چاپ آن بسیار عالی و راضی کننده است و سرعتی معادل دویست میلی متر در ثانیه داراست . وزن آن کم  و حجم آن نیز کم و کوچک است  و همین ویژگی جمع و جور بودن آن باعث شده است تا میزان فضای اشغالی در کار شما را کاهش بدهد . 

 

 از ویژگی های مهم این فیش پرینتر ،داشتن کاتر تیز و برنده و اتوماتیک است و  در حال حاضر این فیش پرینتر ، بر روی سیستم عامل های Win 9x/win2000/win2003/win xp/win 7/win 8/linu  نصب می شود .

این فیش پرینتر دارای درگاه های اتصال SERIAL+USB  می باشد . شارپ ایران این محصول فوق العاده را به مدت یکسال گارانتی می کند و خدمات پس از فروش این محصول را در ایران ساپورت می کند . 

XP-Q260NL

سفارش و خرید دستگاه فیش پرینتر ایکس پرینتر