شارپ ایران تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات اداری و فروشگاهی در ایران

هارد دیسک
آموزش چگونه یک هارد دیسک خوب انتخاب کنیم ؟
می 6, 2017
bixolon
با برند فیش پرینتر بیکسلون بیشتر آشنا شویم
می 8, 2017

شارپ ایران تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات اداری و فروشگاهی در ایران

شارپ ایران

شارپ ایران

اگر برای اداره ،  شرکت  و یا فروشگاه خود نیاز به تجهیزات تخصصی فروشگاهی و اداری و امنیتی داشته اید و دارید بی شک با نام و برند « شارپ ایران » آشنایی کامل دارید . در اصل شارپ ایران یا sharpiran ،اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه ی فروش لوازم و تجهیزات فروشگاهی و اداری در ایران عزیز می باشد که با قدمتی بیست ساله یعنی از سال ۱۳۷۶  پیشرو در خدمات دهی به مشتریان دوست داشتنی ایرانی بوده است و خواهد بود .

شارپ ایران با شرکت های دیگری همچون مادیران و محک همکاری گسترده ای دارد . بانک تجارت ، هایپر استار ، مجتمع فنی تهران ، نان رضوی و  موسسه اعتباری ثامن از مشتریان نام آشنا و وفادار شارپ ایران به شمار می آیند و دلیل آن را اعتماد و کیفیت در خدمات دهی می توان نام برد که همه ی این دلایل از اصل احترام به مشتری نشات می گیرند . شارپ ایران زیر نظر اتحادیه فناوران رایانه تهران به کار خود ادامه می دهد و عضو این اتحادیه می باشد .

 

یک سوال مهم : چرا نام شارپ ایران به یک برند در عرصه ی فروش تجهیزات فروشگاهی و اداری در ایران تبدیل شده است ؟

در پاسخ باید گفت که دلایل بی شماری در این امر سهیم هستند که در ادامه به برخی از آن ها خواهیم پرداخت از جمله :

یک : خدمات پس از فروش قدرتمند و باکیفیت   :  فرض کنید شما یک صندوق فروشگاهی برای هایپرمارکت خود خریداری کرده اید اگر برای  این دستگاه مشکلی پیش بیاید و یا خراب شود شما اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند این است که با شرکنی که این محصول را خریداری نمده اید تماس بگیرید تا مشکل شما را حل نماید و یا شما را راهنمایی کند اگر آن شرکت خدمات پس از فروش خوبی نداشته باشد و پاسخگوی شما نباشد قطعا شما و کارتان به مشکل بزرگی گرفتار شده اید که باعث افت کیفیت کارتان خواهد شد . اما شارپ ایران با چند خط تلفن ، پاسخگوی اینترنتی توسط نرم افزار تیم ویوور ، اعزام کارشناسان و متخصصین تعمیرات و حضور شما به صورت حضوری در فروشگاه ، خدمات پس از فروش محصولات خود را به قدرت و باکیفیت بالا را به مشتریان گرامی عرضه می کند .

دو : ارزان ترین قیمت در ایران : کافی است قیمت  یک محصول فروشگاهی مثل فیش پرینتر و یا لیبل پرینتر را در فضای مجازی جستجو کنید و یا به صورت حضوری به نزدیکترین فروشگاه تجهیزات فروشگاهی در منطقه و شهر خود مراجعه کنید قطعا به ارزان تر بودن محصولات شارپ ایران ایمان خواهید آورد .

سه : تیم جوان و پر انرژی : کارمندان و کارشناسان فنی و تخصصی شارپ ایران بدون استثنا از قشر جوان می باشند که دارای انرژی بیشتر در امر فروش و بالا بردن کیفیت می باشند .

چهار : مشاوره بر اساس کاربرد و نیاز مشتری : به این دلیل که وقتی یک مشتری از کارشناسان شارپ ایران راهنمایی برای خرید یک محصول را دارد . کارشناسان شارپ ایران به دلیل احترام به حفظ حقوق مشتری ،بهترین مشاوره را انجام می دهند یعنی دستگاه یا محصولی را به او پیشنهاد می کنند که کاربردی و بهترین باشد .به همین دلیل است که مشتریان شارپ ایران نیز به این فروشگاه وفادار می مانند .

 

برای ارتباط با شارپ ایران می توانید از آدرس و مشخصات زیر استفاده نمائید

تهران میدان امام حسین(ع)اول خیابان دماوند خیابان شهید محمد منتظری خیابان ثارالله به سمت شرق پلاک ۲۰۸

کد پستی :۱۷۱۳۹۶۴۹۱۱

شماره های مرکز تماس با واحد فروش و پشتیبانی :

۰۲۱-۳۳۷۹۶۹۴۸

۰۲۱-۳۳۳۵۷۴۳۹

۰۲۱-۳۳۳۵۷۱۲۸

همراه :۰۹۱۲۱۷۶۸۶۶۲

سایت ها: WWW.SHARPIRAN.COM – WWW.SHARPIRAN.ORG

کانال تلگرام : @SHARPIRAN_CHNNEL