معرفی کامل فیش پرینتر حرارتی رمو REMO

گوشی بعدی شرکت اپل قابلیت شارژ بی سیم خواهد داشت
گوشی بعدی شرکت اپل قابلیت شارژ بی سیم خواهد داشت
۲۵ , خرداد , ۱۳۹۶
برند-اپتما
معرفی برند optoma بهترین تولیدکننده ویدئو پروژکتور
۲۷ , خرداد , ۱۳۹۶

معرفی کامل فیش پرینتر حرارتی رمو REMO

REMO

REMO

کارشناسان شارپ ایران به شما پیشنهاد می کنند که در کنار این مقاله ، مطلب « مزایای فیش پرینتر های حرارتی » را نیز مطالعه بفرمائید .

فیش پرینتر رمو REMO دارای مکانیزم و تکنولوژی چاپ حرارتی یا ترمال می باشد .  در این نوع چاپ نیاز به جوهر نیست در واقع هد دستگاه توسط ایجاد حرارت بر روی کاغذ می نویسد. البته باید توجه داشت که کاغذ از نوع خاص باشد و در واقع در این مکانیزم نیاز به کاغذی داریم که در مقابل حرارت حساس بوده و واکنش نشان دهد. پرینترهای حرارتی صدور فیش در دو نوع تک رنگ و دو رنگ در بازار ماشین های اداری موجود است . از مهم ترین مزایای فیش پرینتر رمو می توان به عمر طولانی چاپگر و عدم نیاز به شارژ آن اشاره کرد .

این دستگاه چاپ فیش دارای سرعت و کیفیت بالا در چاپ می باشد دارای سرعت چاپ  دویست و پنجاه میلیمتر در ثانیه است که قطعا قابل قبول می باشد .   این دستگاه زیبا و منحصر به فرد یکی از بهترین و با کیفیت ترین فیش پرینتر های حرارتی در جهان می باشد که در نوع خود بی نظیر می باشد .   این فیش پرینتر که فول پورت می باشد نسبت به کارایی و کیفیتی که در چاپ انواع فیش دارد  خیلی ارزان می باشد و فروشگاه اینترنتی شارپ ایران افتخار دارد که محصولاتی را با چنین کیفیت را به هموطنان عزیز ارائه می کند .

فیش پرینتر رمو REMO دارای چاپ بر روی کاغ با عرض هشتاد میلی متر  یا هشت سانتی متر می باشد . دارای سه پورت همزمان USB/LAN/serial است . از دیگر ویژگی های مهم و اساسی این دستگاه طول عمر مفید هد آن است که تا صد و پنجاه کیلومتر توانایی چاپ دارد .

سازگار با محیط زیست است و قابلیت نصب بر روی سیستم های عامل  Window 2000/2003/XP/Vista/Linux را داراست . وزن آن هم بسیار سبک است و وزنی معادل ۱٫۲۴ کیلوگرم دارد .

 

 

 

  • فیش پرینتر رمو remo