معرفی کامل فیش پرینتر حرارتی رمو REMO

گوشی بعدی شرکت اپل قابلیت شارژ بی سیم خواهد داشت
گوشی بعدی شرکت اپل قابلیت شارژ بی سیم خواهد داشت
ژوئن 15, 2017
برند-اپتما
معرفی برند optoma بهترین تولیدکننده ویدئو پروژکتور
ژوئن 17, 2017

معرفی کامل فیش پرینتر حرارتی رمو REMO

REMO

REMO

کارشناسان شارپ ایران به شما پیشنهاد می کنند که در کنار این مقاله ، مطلب « مزایای فیش پرینتر های حرارتی » را نیز مطالعه بفرمائید .

فیش پرینتر رمو REMO دارای مکانیزم و تکنولوژی چاپ حرارتی یا ترمال می باشد .  در این نوع چاپ نیاز به جوهر نیست در واقع هد دستگاه توسط ایجاد حرارت بر روی کاغذ می نویسد. البته باید توجه داشت که کاغذ از نوع خاص باشد و در واقع در این مکانیزم نیاز به کاغذی داریم که در مقابل حرارت حساس بوده و واکنش نشان دهد. پرینترهای حرارتی صدور فیش در دو نوع تک رنگ و دو رنگ در بازار ماشین های اداری موجود است . از مهم ترین مزایای فیش پرینتر رمو می توان به عمر طولانی چاپگر و عدم نیاز به شارژ آن اشاره کرد .

این دستگاه چاپ فیش دارای سرعت و کیفیت بالا در چاپ می باشد دارای سرعت چاپ  دویست و پنجاه میلیمتر در ثانیه است که قطعا قابل قبول می باشد .   این دستگاه زیبا و منحصر به فرد یکی از بهترین و با کیفیت ترین فیش پرینتر های حرارتی در جهان می باشد که در نوع خود بی نظیر می باشد .   این فیش پرینتر که فول پورت می باشد نسبت به کارایی و کیفیتی که در چاپ انواع فیش دارد  خیلی ارزان می باشد و فروشگاه اینترنتی شارپ ایران افتخار دارد که محصولاتی را با چنین کیفیت را به هموطنان عزیز ارائه می کند .

فیش پرینتر رمو REMO دارای چاپ بر روی کاغ با عرض هشتاد میلی متر  یا هشت سانتی متر می باشد . دارای سه پورت همزمان USB/LAN/serial است . از دیگر ویژگی های مهم و اساسی این دستگاه طول عمر مفید هد آن است که تا صد و پنجاه کیلومتر توانایی چاپ دارد .

سازگار با محیط زیست است و قابلیت نصب بر روی سیستم های عامل  Window 2000/2003/XP/Vista/Linux را داراست . وزن آن هم بسیار سبک است و وزنی معادل ۱٫۲۴ کیلوگرم دارد .

 

 

 

  • فیش پرینتر رمو remo