معرفی برند optoma بهترین تولیدکننده ویدئو پروژکتور

REMO
معرفی کامل فیش پرینتر حرارتی رمو REMO
۲۶ , خرداد , ۱۳۹۶
استفاده از فناوری واقعیت مجازی برای کاهش درد دندان پزشکی
استفاده از فناوری واقعیت مجازی برای کاهش درد دندان پزشکی
۲۷ , خرداد , ۱۳۹۶

معرفی برند optoma بهترین تولیدکننده ویدئو پروژکتور

برند-اپتما

برند-اپتما

شارپ ایران پس از سال فروش و عرضه بهترین ویدئو پروژکتورها در تهران و شهرستان ها و نصب و آموزش و خدمات پس از فروش ،برند اپتما یا optoma  را بهترین و معتبرترین برند ویدئو پروژکتور در ایران و جهان می داند . نه تنها کارشناسان فنی شارپ ایران بلکه تمامی کسانی که به صورت حرفه ای در این امر مشغول هستند اپتما را بهترین و برترین می دانند .

کارخانه و برند اپتما در کشور تایوان است و در امر تولید ویدئو پروژکتورهای باکیفیت سرآمد است و برای خودش اسم و رسمی به پا کرده است . نکته مهم این جاست که . اپتما اغلب از تکنولوژی DLP برای ویدئو پروژکتور های خود بهره میبرد. که دارای کیفیت بسیار بالایی در این امر می باشد .

جنس بدنه ی محصولات اپتما بسیار مستحکم و مقاوم است و دارای طراحی زیبا و شکیلی می باشد که در نوع خود بی نظیر و بی همتاست .

تمام محصولات اپتما دارای گارانتی هستند و خمات پس از فروش آن ها نیز توسط شارپ ایران انجام ی شود

. بنابر تمرکز اپتما این کمپانی سازنده در خصوص ویدئو پروژکتور، اغلب شاهد ورود دیتا پروژکتورهای اپتما در طیفهای سینمای خانگی، سه بعدی و ویدئو پروژکتور جیبی نیز هستیم.

قیمت ویدئو پروژکتور نیز یکی از فاکتورهای مورد توجه اپتماست. این کمپانی از پیشگامان ارائه ویدئو پروژکتور ارزان قیمت محسوب می گردد و ارائه کیفیتی مناسب و نیز گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب، بر متقاضیان آن بیش از پیش افزوده است.

 

لینک سفارش و خرید بهترین دستگاه های ویدئوپروژکتور اپتما در ایران

.