معرفی برند optoma بهترین تولیدکننده ویدئو پروژکتور

REMO
معرفی کامل فیش پرینتر حرارتی رمو REMO
ژوئن 16, 2017
استفاده از فناوری واقعیت مجازی برای کاهش درد دندان پزشکی
استفاده از فناوری واقعیت مجازی برای کاهش درد دندان پزشکی
ژوئن 17, 2017

معرفی برند optoma بهترین تولیدکننده ویدئو پروژکتور

برند-اپتما

برند-اپتما

شارپ ایران پس از سال فروش و عرضه بهترین ویدئو پروژکتورها در تهران و شهرستان ها و نصب و آموزش و خدمات پس از فروش ،برند اپتما یا optoma  را بهترین و معتبرترین برند ویدئو پروژکتور در ایران و جهان می داند . نه تنها کارشناسان فنی شارپ ایران بلکه تمامی کسانی که به صورت حرفه ای در این امر مشغول هستند اپتما را بهترین و برترین می دانند .

کارخانه و برند اپتما در کشور تایوان است و در امر تولید ویدئو پروژکتورهای باکیفیت سرآمد است و برای خودش اسم و رسمی به پا کرده است . نکته مهم این جاست که . اپتما اغلب از تکنولوژی DLP برای ویدئو پروژکتور های خود بهره میبرد. که دارای کیفیت بسیار بالایی در این امر می باشد .

جنس بدنه ی محصولات اپتما بسیار مستحکم و مقاوم است و دارای طراحی زیبا و شکیلی می باشد که در نوع خود بی نظیر و بی همتاست .

تمام محصولات اپتما دارای گارانتی هستند و خمات پس از فروش آن ها نیز توسط شارپ ایران انجام ی شود

. بنابر تمرکز اپتما این کمپانی سازنده در خصوص ویدئو پروژکتور، اغلب شاهد ورود دیتا پروژکتورهای اپتما در طیفهای سینمای خانگی، سه بعدی و ویدئو پروژکتور جیبی نیز هستیم.

قیمت ویدئو پروژکتور نیز یکی از فاکتورهای مورد توجه اپتماست. این کمپانی از پیشگامان ارائه ویدئو پروژکتور ارزان قیمت محسوب می گردد و ارائه کیفیتی مناسب و نیز گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب، بر متقاضیان آن بیش از پیش افزوده است.

 

لینک سفارش و خرید بهترین دستگاه های ویدئوپروژکتور اپتما در ایران

.