فرستنده رادیویی دوربین مدار بسته آنالوگ چگونه کار می کنند ؟

3D PRINTER
جایگاه چاپگرهای سه بعدی در قرن بیست و یک
مارس 30, 2017
حسابداری
همه چیز در مورد حسابداری
آوریل 3, 2017

فرستنده رادیویی دوربین مدار بسته آنالوگ چگونه کار می کنند ؟

فرستنده رادیویی دوربین مدار بسته آنالوگ

فرستنده رادیویی دوربین مدار بسته آنالوگ

ما به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از خواندن این مطلب ، مقاله ی «تفاوت های اساسی سیستم های مداربسته آنالوگ و شبکه  » را مطالعه بفرمائید .

فرستنده های رادیویی آنالوگ ، از یک فرستنده و یک گیرنده رادیویی تشکیل شده است . هر یک از این فرستنده ها به تغذیه نیاز دارند . دوربین های مدار بسته البته از نوع آنالوگ را به فرستنده های رادیویی آنالوگ وصل می کنیم تا سیگنال ها ارسال شود . در طرف گیرنده شما دستگاه دی وی آر را به گیرنده متصل کنید تا سیگنال های دریافتی به آن منتقل شود . توان این فرستنده ها ، در اصل قدرت و برد را تعیین می کند . در این جا یک رابطه وجود دارد هرچه توان دستگاه بی سیم بیشتر باشد برد آن بیشتر خواهد بود . نکته مهم این است که  معمولا این دستگاه ها برای دوربین مداربسته یک و دو وات توان دارند .

فرستنده رادیویی دوربین مدار بسته آنالوگ

از مزایای این فرستنده های رادیویی این است که ثبات بسیار بیشتری نسبت به فرستنده های داخلی دوربین های انالوگ دارند . هر چند که شاید هزینه استفاده آنها بیشتر باشد . در این جا یک نکته ی مهم این است  این فرستنده ها را برای هر نوع از دوربین انالوگ استفاده کنید و در اصل محدودیتی در انتخاب دوربین های مداربسته ندارید .

هر چند که این نوع از دستگاه ها  دارای مزایای خوبی هستند ولی متاسفانه معایبی هم دارند از جمله  این که دارای حساسیت زیادی در مقابل نویز های الکترومغناطیسی هستند که می توان گفت که بزرگترین نقطه ضعف انواع فرستنده های آنالوگ است و نکته ی دیگر این است که همچنین در زمان نصب باید به موانع موجود در مسیر نیز توجه کنید .  هر نوع مانع فیزیکی مانند دیوار میتواند برد ارسال اطلاعات دوربین ها را خیلی کاهش دهد .