ويژگي-هاي-دستگاه-فکس-خوب
راهنمای خرید بهترین دستگاه فکس در ایران
جولای 11, 2017
نورافکن و پروژکتور مادون قرمز چه کارایی دارند ؟
جولای 13, 2017

کاربرد سوئیچ کا وی ام یا kvm

سوئيچ-vm

سوئيچ-vm

 

 

سوئیچ کا وی ام KVM  ابزاری  است که امکان مشترک شدن  دو یا چند دستگاه با یک نمایشگر، کیبورد  و موس را ایجاد می کند . اصطلاح کا وی ام مخفف سه واژه کیبورد   Keyboard، نمایشگر Video،موس Mouse است که به اشتراک گذاری این تجهیزات با هم  اشاره می کند.
سوئیچ کا وی ام کاربردهای فراوانی دارد به طور مثال برای مشاهده  تصاویر سیستم مدار بسته به یک نمایشگر نیاز خواهد بود و  در صورتی که بر روی میز نصب شده دستگاه از قبل نمایشگری متصل به یک کامپیوتر وجود داشته باشد ممکن است  نصب یک نمایشگر جدید منطقی نباشد . با استفاده از سوئیچ کا وی ام  امکان اتصال هر دو دستگاه کامپیوتر و دی وی آر dvr  به نمایشگر میسر خواهد شد . پس از فشردن کلید روی سوئیچ   کا وی ام تصویر نمایشگر بین کامپیوتر و دی وی آر  تغییر می کند.
بهترین جای مقاله می رسیم و آن طرییقه نصب این سوئیچ است . طریقه نصب این سوئیچ بسیار ساده است . این سوئیچ دارای یک خروجی و معمولا دو ورودی است.

در قسمت ورودی تصویر شما خروجی تصویر رایانه و دی وی آر را متصل می کنید ؛ خروجی موس کامپیوتر و  دی وی آر نیز به همان ترتیب به ورودی های سوئیچ  کا وی ام متصل می شود توجه داشته باشید که ممکن است سوئیچ KVM دارای ورودی موس PS2 باشد و از آنجایی که دستگاه های امروزی معمولا دارای موس یو اس بی   USB  هستند این قسمت از سوئیچ قابل استفاده نخواهد بود. خروجی تصویر سوئیچ  کا وی ام نیز به نمایشگر شما متصل خواهد شد.

امیدواریم این داشنامه مورد پسند شما دوستان قرار گرفته باشد .