معرفی دستگاه سیمی کن(صحافی) 9080
معرفی دستگاه سیمی کن(صحافی) ۹۰۸۰
می 26, 2019
بارکد خوان دلتا ccd30
بارکد خوان دلتا ccd30
می 29, 2019

معرفی لیبل پرینتر HPRT LPQ80

دانلود درایور لیبل پرینتر HPRT LPQ58

دانلود درایور لیبل پرینتر HPRT LPQ58

معرفی لیبل پرینتر HPRT LPQ80

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از بهترین و ارزان ترین لیبل پرینتر های موجود در بازار آشنا کنیم. ابتدا به شما توصیه می کنیم برای آشنایی هر چه بیشتر، مقاله “تفاوت لیبل پرینترهای حرارتی با ریبون دار” را به صورت دقیق مطالعه کنید. همچنین خواندن مقاله “لیبل پرینتر چیست و برای خرید آن به چه نکاتی باید توجه شود؟” خالی از لطف نیست.

لیبل پرینتر HPRT LPQ80 یکی از محصولات شرکت موفق HPRT است که حضور فعالی در بازار فیش پرینتر، لیبل پرینتر، بارکدخوان، کشوی پول و … دارد.

مکانیسم چاپ این دستگاه به صورت حرارت مستقیم است و در نتیجه دستگاه نیازی به ریبون ندارد. LPQ80 فوق العاده سبک و کم حجم است؛ فقط ۸۸۰ گرم وزن و ابعاد  ۱۲۸*۱۳۳*۱۸۶ میلی متر! برای استفاده های رومیزی فوق العاده است.

عرض چاپ این دستگاه ۸۰ میلی متر است. یعنی تقریباً تمام لیبل های حرارتی رایج در بازار را ساپورت می کند. کیفیت چاپ LPQ80، ۲۰۳ DPI است، بنابراین کاربر می تواند انتظار چاپ خوبی داشته باشد.

سرعت چاپ این دستگاه ۱۰۰ میلی متر بر ثانیه است که عدد قابل قبولی محسوب می شود. LPQ80 با کابل USB می تواند به کامپیوتر/لپ تاپ وصل شود.

نقاط قوت: قیمت ارزان، حجم کم، پشتیبانی از معروف ترین نرم افزار چاپ لیبل، کاربری راحت و آسان

نقاط ضعف: عرض چاپ کم، ماندگاری موقت نوشته ها روی لیبل، عدم پشتیبانی از لیبل های رنگی دیجی کالا(این سه مورد برای تمام لیبل پرینترهای حرارتی صادق است).

فروشگاه اینترنتی شارپ ایران، فروش این دستگاه را با قیمتی باورنکردی به عهده گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ما تماس بگیرید.