معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو پیشرفته دو کاربره کد ۱۵

دستگاه حضور و غیاب zk-130
حضور و غیاب zk 130 چه ویژگی ها و مزایایی دارد ؟
آگوست 12, 2017
صندوق و پوز فروشگاهی AnyShop Pro 64 SSD چه ویژگی هایی دارد ؟
آگوست 14, 2017

معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو پیشرفته دو کاربره کد ۱۵

به شما دوستان گرانقدر پیشنهاد می کنیم که در کنار این مقاله ، دانشنامه « آیا نرم افزار هلو در ایران بهترین است ؟ » را نیز مطالعه بفرمائید . لازم له ذکر است که این مقالات توسط تیم کارشناسی فروشگاه شارپ ایران نوشته شده است .

دوستان عزیز ! اگر  شما قصد دارید از نسخه های فروشگاهی نرم افزار حسابداری هلو به صورت دوکاربره استفاده کنید، نرم افزار حسابداری فروشگاهی پیشرفته دو کاربره هلو مناسب کار شماست.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی نسخه‌ای است بر محور خرید و فروش کالا ، انبار و صندوق ، که در نوع خود بی نظیر است و در ایران حرف اول را می زند . نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو پیشرفته دو کاربره با محیطی ساده و کاربردی، به شما امکان مدیریت کامل و دقیقی را بر کسب‌وکار فروشگاهی‌تان می‌دهد. نگاهی ویژه به ساختار معرفی کالا و انبار، نحوه صدور انواع فاکتور  و ثبت هزینه و درآمدهای فروشگاهی را با این نسخه تجربه خواهید کرد. با امکان مدیریت کالا و انبار، می‌توان برای هر کالا کد و بارکدهای مختلف معرفی کرد و هنگام جست‌و‌جو در انبارگردانی یا صدور فاکتور به راحتی از نام کالا،  بارکد یا شماره سریال کالا به صورت اتوماتیک و بسیارسریع استفاده کرد.

دوستان عزیز ! شما با داشتن این  نرم افزار  امکان امور مالی، بدون داشتن دانش حسابداری ، می‌توانید انواع اسناد عمومی  حسابداری  اعم از ثبت هزینه‌ها و درآمدهای مربوط به فروشگاه ، انتقال و جابه‌جایی پول بین صندوق‌ها و بانک ، دریافت و پرداخت وجوه نقدی و استفاده از کارت‌خوان و… را به راحتی ثبت کنید .

 

نرم افزار حسابداری هلو

گفتن این نکته ضروری به نظر می رسد که بگویم این  نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا گزارش‌های دقیق و لحظه به لحظه از کالاها ، اشخاص ، چک و اسناد ثبت شده را در کمترین زمان  ممکن تهیه کنید .

در پایان بایستی بگویم که نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو پیشرفته دو کاربره  کد ۱۵ ،  تمامی امکانات نسخه پیشرفته (کد۱۳) را نیز دارد . در صورتی که نیاز به مشاوره در مورد سفارش و خرید این نرم افزار دارید از ما بپرسید و با ما در تماس باشید :

۰۲۱۳۳۷۹۶۹۴۸
۰۲۱۳۳۳۵۷۴۳۹
۰۲۱۳۳۳۵۷۱۲۸
۰۹۱۲۱۷۶۸۶۶۲

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو پیشرفته دو کاربره  کد ۱۵