دستگاه حضور و غیاب ZK EB-109
معرفی کامل دستگاه حضور و غیاب ZK EB-109
آوریل 28, 2017
عکس ویدئو سرور
ویدئو سرور چیست ؟ و کارآیی آن چگونه است ؟
آوریل 30, 2017

معرفی کامل دستگاه چاپ لیبل godex g500

گودکس g500

گودکس g500

 

دستگاه چاپ لیبل   godex g500 بدون شک یکی از بهترین دستگاه های لیبل پرینتر در بازار چاپ لیبل ایران می باشد که کیفیت خودش را اثبات کرده است . ساخت کشور تایوان است . برند گودکس یکی از معروف ترین برندها در تولید لیبل پرینتر رومیزی و صنعتی است که در نوع خود بی نظیر است . قیمت این دستگاه نسبت به کارایی آن صرفه اقتصادی دارد .

این دستگاه دوست داشتنی دارای دقت چاپ ۲۰۳dpi و همچنین چاپ بر روی لیبل تا عرض ۱۱ سانت می باشد، سرعت چاپ این دستگاه ۱۰ سانتی متر در هر ثانیه است ، دارای درگاه های ارتباطی یو اس بی  USB ، سریال و پارالل جهت ارتباط بهتر با سیستم می باشد ، حداکثر طول ریبون مورد استفاده این دستگاه سیصد متر می باشد ، با قابلیت چاپ روزانه سی هزار عدد لیبل ، قابل چاپ انواع متون فارسی . لاتین ، آرم ، لوگو ، تصویر ، بارکدهای تک بعدی و دو بعدی ، چاپ برچسب مشخصات ، وزن ، قیمت ، تاریخ تولید و انقضاء ، شماره سریال ، شماره اموال ، پلمپ و غیره را دارا می باشد . همچنین این دستگاه می تواند بر روی تمامی لیبل ها از جمله لیبل کاغذی ، لیبل حرارتی ، لیبل متال ، لیبل PVC ، لیبل خورد شونده و غیره . چاپ کند . مورد استفاده در تمامی فروشگاه های زنجیره ای ، کارخانجات مواد غذایی ، کارخانجات تولیدات لوازم خودرو و …. می باشد . لیبل پرینتر رومیزی گودکس G500 دارای یکسال گارانتی اصلی و ده سال خدمات پس از فروش معتبر از سوی شرکت وارد کننده می باشد .

گودکس g500

ظرفیت ریبون دستگاه چاپ لیبل godex g500 تا سیصد متر می باشد و نوع برش در آن دستی است . این دستگاه دارای دو سنسور مجزا نیز می باشد .  این دستگاه چاپگر برچسب کاربردهای وسیعی دارد ، از جمله مدیریت انبارداری ، چاپ قیمت فروش ، چاپ بارکد، برچسب‌های بسته بندی ، چاپ روی بسته‌های خون و نمونه‌های آزمایشگاهی و مدیریت دارایی های ثابت .