معرفی لیبل پرینتر e-pos 1125t
معرفی لیبل پرینتر e-pos 1125t
جولای 21, 2019
نکات مهم در هنگام خرید دستگاه سیمی کن
نکات مهم در هنگام خرید دستگاه سیمی کن
اکتبر 21, 2019

معرفی لیبل پرینتر Delta 4200

معرفی لیبل پرینتر Delta 4200

معرفی لیبل پرینتر Delta 4200

معرفی لیبل پرینتر Delta 4200

لیبل پرینتر Delta 4200 محصولی از شرکت دلتا است که حضور فعالی در بازارهای لیبل پرینتر، فیش پرینتر، کشوی پول و بارکدخوان دارد. ما قبلاً شما عزیزان را با سایر محصولات این شرکت آشنا کرده بودیم. در این مقاله سعی می کنیم شما را با این دستگاه که یکی از پر فروش ترین برندهای بازار است آشنا کنیم.

عرض چاپ این لیبل پرینتر ۱۰۸ میلی متر است که به راحتی می توان انواع لیبل ها را با آن چاپ کرد. این دستگاه قابلیت استفاده تمام ریبون ها(وکس، وکس رزین، رزین و …) و تمام لیبل ها(کاغذی، رنگی، متال و پی وی سی)را دارد. یکی از مزایای Delta 4200 این است که ریبون های ۳۰۰ متری را ساپورت می کند.

این چاپگر بارکد دارای ابعاد ۲۱۰ × ۱۸۰ × ۲۸۵ میلی ‌متر است و وزن آن ۲٫۹ کیلوگرم می باشد. این دستگاه به راحتی با پورت usb به لپ تاپ یا کامپیوتر وصل می شود. از دیگر مشخصات بارز این دستگاه، فول پورت بودن است، یعنی کاربر می تواند با استفاده از پورت lan هم دستگاه را به کامپیوتر و لپ تاپ وصل کند.

مکانیسم چاپ این لیبل زن حرارتی مستقیم و حرارتی غیر مستقیم می باشد. سرعت چاپ Delta 4200، ۱۰۷ میلی متر در ثانیه و کیفیت چاپ آن ۲۰۳ dpi می باشد.

این دستگاه مناسب تولیدی ها، کارخانه ها و کاربرانی است که حجم کاری کم یا متوسط دارند.

همچنین این دستگاه قابلیت ست شدن با بهترین برنامه چاپ بارکد، یعنی بارتندر را دارد.

شارپ ایران وظیفه فروش و پشتیبانی Delta 4200 را به عهده دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش پشتبانی سایت تماس بگیرید.