راهنمای خرید بهترین صندوق فروشگاهی

حضور و غیاب ZK EB-110
معرفی کامل دستگاه حضور و غیاب ZK EB-110
آوریل 23, 2017
پرینتر
چگونه بهترین پرینتر لیزری را انتخاب کنیم ؟
آوریل 25, 2017

راهنمای خرید بهترین صندوق فروشگاهی

راهنمای خرید بهترین صندوق فروشگاهی

راهنمای خرید بهترین صندوق فروشگاهی

آیا برای فروشگاه و هایپرمارکت خود نیاز به صندوق و پوز فروشگاهی دارید ؟ اگر جواب شما آری است پس این مقاله برای شما مفید خواهد بود .

اگر  قصد دارید  فروشگاهی بزنید که با مشتری برخورد مستقیم دارید و  اگر دنبال کسب و کار فروش رو در رو هستید و اگر حوصله حساب و کتاب دخل در پایان هر روز کاری را ندارید ، حتماً به یک POS هوشمند نیاز دارید . چند سالی است که نسخه‌های دیجیتال  جای نسخه های سنتی را به خوبی در بازار جای خود را باز کرده‌اند . ارایه رسید به مشتری و ذخیره داده‌ های وارد شده می‌تواند کار را در انتهای روز برای صاحب مغازه آسان‌ تر کند . در مدل‌های جدید باز هم روند آسان‌تر شده است .  یک نمایشگر بزرگ با صفحه لمسی که فقط نیاز است اقلام درخواستی کلیک شود . حذف و اضافه کالا به سرعت انجام خواهد شد . بانک اطلاعاتی آن نامحدود است و قابلیت انبار گردانی نیز دارد . ما به شما توصیه می کنیم که مدلی را خریداری نمائید که قابلیت بک‌‌آپ گیری با یو اس بی  USB را نیز داشته باشند . پرینت و چاپ  دخل و خرج در پایان روز ، هفته ، ماه و سال می‌تواند به خوبی تراز مالی‌ را مشخص کند .  صندوق‌های جدید فروشگاهی از نظر طراحی مدرن‌تر و زیباتر به نظر می‌رسند . بیشتر فروشگاه ها مانند فروشگاه های پوشاک ، سوپرمارکت ها ، اغذیه‌ فروشی‌ها و فست فودهای جوان‌ پسند معمولاً از یکی از آنها بهره می‌برند .

صندوق فروشگاهی در اصل نرم افزاری جهت طبقه بندی امور فروش و انبار می باشد که در مدل های متنوع جهت مصارف گوناگون در دسترس است ، صندوق فروشگاهی به سه گروه تقسیم می شوند و شامل ای سی آر ecr – پوز pos و پوز لمسی  pos tuoch . که در ادامه این سه نوع صندوق فروشگاهی را برای شما توضیح و شرح می دهیم .

صندوق فروشگاهی ای سی آر  ecr در واقع ماشین حسابی دارای نرم افزار فروشگاهی بوده که قابلیت تغییر یا ارتقاء ندارد ، تمامی امور توسط نمایشگر ۴ اینچی که بر روی ماشین حساب سوار می باشد قابل تنظیم و مشاهده می باشد ، صندوق فروشگاهی ذکر شده قابلیت اتصال به بارکد خوان که موجب سرعت بخشیدن به عملیات فروش میباشد را داراست و جهت فروشگاه های کوچک که نیاز به سیستم پیشرفته ندارند مناسب میباشد .

تصویر زیر نمونه ای از صندوق های فروشگاهی از نوع ای سی آر ecr می باشد که نام آن تارو tc9000 می باشد برای اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه می توانید مقاله ی « معرفی کامل صندوق فروشگاهی تارو Taro TC-9000 » را مطالعه بفرمائید .

صندوق فروشگاهی پوز pos  بهترین نوع صندوق ها از نظر عمر استفاده و چند کاربر می باشد ، این صندوق دارای نرم افزار فروشگاهی قابل تنظیم و تغییر می باشد که ارتقاء در این سیستم در تمامی موارد امکان پذیر می باشد ، صندوق پوز فروشگاهی کامپیوتری می باشد که حالت فروشگاهی تنظیم گردیده است ، به راحتی با داشتن یک سیستم کامپیوتری با اضافه نمودن صندوق ، بارکد خوان ، فیش پرینتر و نرم افزار کامپیوتر به صندوق فروشگاهی پوز تغییر کاربری خواهد داد ، در این سیستم کیس اهمیت بسیاری دارد که از رم ، هارد ، cpu و موارد دیگر در حد نیاز استفاده شده باشد .

صندوق فروشگاهی پوز تاچ یا پوز لمسی  pos tuoch یا صندوق لمسی به سیستمی اطلاق می گردد که نمایشگر لمسی بوده و تمامی امور با صفحه نمایشگر لمسی مدیریت می گردد در این صندوق فروشگاهی از کیبرد یا صفحه کلید و موس استفاده ای نمی گردد بلکه مانیتور صندوق تمامی این امور را بر عهده دارد ، از سویی نیز کیس صندوق فروشگاهی لمسی در مانیتور جا سازی شده که موجب ظاهر شکیل و کاربری لذت بخش و نیز اشغال کمترین فضا می گردد  . صندوق های معرفی شده سه گروه اصلی صندوق فروشگاهی می باشند که با استفاده از دسته های محصولات می توانید با قابلیت های گسترده ی این سیستم ها آشنا شوید .

در تصاویر زیر دو نمونه از صندوق های فروشگاهی از نوع لمسی یا pos tuoch را مشاهده می فرمائید که در صورت اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه ها می توانید مقاله های « معرفی کامل صندوق فروشگاهی ZOA ZP100 » و « معرفی کامل پوز فروشگاهی POSBANK APEXA G » را مطالعه بفرمائید .

zoa pos

zoa pos

posbank-apexa

posbank-apexa

خرید و سفارش بهترین صندوق های فروشگاهی در ایران