معرفی فنی تجاری پایانه فروشگاهی TABLET POS SZZT-KS8223

قیمت گوشی Mate 10 Pro هوآوی اعلام شد
قیمت گوشی Mate 10 Pro هوآوی اعلام شد
سپتامبر 21, 2017
چرا باید از پوز فروشگاهی استفاده کنیم؟
چرا باید از پوز فروشگاهی استفاده کنیم؟
جولای 14, 2018

معرفی فنی تجاری پایانه فروشگاهی TABLET POS SZZT-KS8223

معرفی فنی تجاری پایانه فروشگاهی TABLET POS SZZT-KS8223

TABLET POS نسل جدیدی از پایانه های فروشگاهی می باشد که مجهز به سیستم عامل اندروید بوده و تجمیع دستگاههایی چون کارتخوان سیار، پد امضاء دیجیتال، بارکدخوان، چاپگر و دوربین در یک دستگاه می باشد.

این دستگاه All In One که دارای صفحه نمایش لمسی رنگی ۵٫۵ اینچ با رزولوشن بالا می باشد، دستگاهی با رویکردی جدید در ترکیب نیازهای صنعت پرداخت و کسب و کارهای اصناف بوده که شرکت رهیاب رایان فردا با فعال سازی تمامی ماژول های این دستگاه نظیر NFC ، بارکدخوان تک بعدی و دو بعدی، دوربین، پد امضا و ….  و تولید نرم افزار مربوطه در اتصال با سوئیچ برخی از شرکت های PSP ، آماده ارائه دستگاه و خدماتی نظیر خرید، مانده، پرداخت قبوض، خرید شارژ، انواع سرویس های پرداخت، شارژ کارتهای شهروندی، گزارشات متنوع، تحت شبکه WIFI و ۴G به شرکت های PSP ، سازمان ها و مشتریان دیگر می باشد.

این دستگاه پس از اخذ گواهینامه های PCI ، EMV ، ISO و CCC، توانست تاییدیه شاپرک را از طریق سه شرکت PSP بمنظور ورود به بازار پرداخت ایران کسب نماید.

 همچنین  درگاه پرداخت Card Present با استفاده از این دستگاه  بمنظور آسان سازی و سرعت بخشیدن به پرداخت های درون برنامه ای،  تولید و قابل ارائه می باشد.

تمامی شرکت های ارائه دهنده سرویس در محل مشتری اعم از شرکت‌های توزیع و پخش کالا و خدمات، حمل و نقل، خدمات پستی، امدادی ، سفارش گیرندگان انواع کالا، کسب و کارهایی نظیر هایپر مارکت ها ، سوپرمارکت ها، داروخانه ها، پارکینگ ها، رستوران ها، شرکت های بیمه ، استخرها ، مراکز فرهنگی نظیر موزه ها و …. می توانند با بکارگیری از قابلیت های متنوع این دستگاه و دور شدن از روش های سنتی استفاده ترکیبی از چند دستگاه (Signature pad +Mobile POS +Tablet) ، باعث افزایش سرعت در انجام کار و تراکنش ها ، کاهش هزینه ها ، دقت در انجام عملیات ها، جلوگیری از سوء استفاده های مالی  و …. شوند.

امتیازات دستگاه TABLET-POS برای پذیرندگان :

 1. نمایش تمامی تراکنش ها
 2. سرعت بالای انجام تراکنش
 3. کاهش هزینه ها
 4. مقاوم بودن دستگاه در برابر ضربه
 5. دقت در انجام عملیات مالی
 6. جلوگیری از سواستفاده های مالی
 7. دریافت انواع گزارشات
 8. کاربر پسند بودن نرم افزار کاربردی نسبت به پایانه های فروش
 9. نصب برنامه های سازمانی با قابلیت پرداخت درون برنامه ای
 10. انجام پرینت برنامه های سازمانی
 11. پرداخت قبوض با استفاده از بارکدخوان های تک بعدی و دو بعدی دستگاه
 12. دارای بارکدخوان۱D,2D

قابلیت نصب نرم افزار های فروشگاهی بر روی دستگاه و استفاده از ان بعنوان صندوق فروشگاهی

مشخصات فنی: