مشکلات احتمالی در گوشی گلکسی S8 سامسونگ

ریبوک با استفاده از پرینترهای سه بعدی کفش چاپ کرد
ریبوک با استفاده از پرینترهای سه بعدی کفش چاپ کرد
می 22, 2017
معرفی یکی از بهترین دستگاه های پرس کارت سایز A3
می 23, 2017

مشکلات احتمالی در گوشی گلکسی S8 سامسونگ

مشکلات احتمالی در گوشی گلکسی S8 سامسونگ

مشکلات احتمالی در گوشی گلکسی S8 سامسونگ

اخیرا اخباری برای مشکلات پرچمدار سامسونگ یعنی Galaxy s8 گزارش شده است که این مشکلات به احتمال بالا در دیگر نسخه های این گوشی وجود خواهند داشت.

 بیشتر این شکایت ها مربوط به دکمه Home (خانه) این گوشی میباشد که ظاهرا این دکمه به خوبی چیزی که کاربران انتظار داشتند نیست , همچنین گزارش هایی در مورد صفحه نمایش و پخش صدای آن وجود دارد.

قطع شدن صدای اسپیکر

بسیاری از کاربران اعلام کرده اند که در زمان گوش دادن به موسیقی , تماشای ویدیو و یا بازی با گوشی خود هستند , صدا به صورت ناگهانی قطع میشود که البته این مشکل فقط برای اسپیکر وجود دارد و صدا از طریق هندزفری مشکلی ندارد و در بعضی موارد این مشکل با فشار دادن بالای اسپیکر حل میشود ظاهرا این مشکل مربوط به سیم کشی این گوشی است.

اگر این مشکل سخت افزاری باشد پس به آسانی یک اپدیت نرم افزاری نمیتوان آن را حل کرد و این مشکل میتواند برای شرکت سامسونگ دردسر ساز باشد.

همچنین برای تست اسپیکر های این گوشی میتوانید کد #*۰#* را شماره گیری کنید.

بعضی از کاربران نیز اعلام کردند که این گوشی به صورت خودکار راه اندازی مجدد میشود که میتوان گفت ساده ترین راه برای حل این مشکل , بازگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه است , اما این مشکل بعد از چند ساعت دوباره سراغ گوشی شما خواهد امد.

شرکت سامسوننگ هنوز به صورت رسمی به این مشکل و یا روش های حل اشاره نکرده است.

نقطه قرمز بر روی صفحه نمایش

دیگر مشکل احتمالی ظاهر شدن ۱ نقطه قرمز بر روی صفحه نمایش گوشی می باشد , که سامسونگ با ایجاد اپدیت جدیدی اعلام کرده این مشکل به صورت کامل حل خواهد شد.

این اپدیت نرم افزاری تعادل رنگ صفحه نمایش را تنظیم میکند.

مشکل دکمه Home

سامسونگ سعی بر این داشته که دکمه Home را بیش از پیش حساس کند تا کاربران بتوانند با نهایت سرعت وارد محیط گوشی شوند , اما ظاهرا بعد از قفل شدن صفحه نمایش و یا چند ثانیه بعد از آن , صفحه نمایش گوشی روشن شده و درخواست رمز عبور میکند.

این مشکل حتی بعد از برداشتن رمز و یا اثر انگشت , همچنان پایدار خواهد ماند.

البته در گلگسی اس ۸ دکمه Home به صورت فیزیکی وجود ندارد و این مشکل به راحتی میتواند با یک اپدیت نرم افزاری رفع شود.

مشکلات احتمالی در گوشی گلکسی S8 سامسونگ