معرفی صندوق فروشگاهی POSBANK APEXA G
معرفی صندوق فروشگاهی POSBANK APEXA G
آوریل 26, 2020
بارکد خوان بی سیم Oscar 60 CBR
بارکد خوان بی سیم Oscar 60 CBR
می 3, 2020

بارکد خوان Tyson Ty2012

بارکد خوان Tyson Ty2012

بارکد خوان Tyson Ty2012

بارکد خوان Tyson Ty2012

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از کاربردی ترین ابزار برای مکانیزه کردن یک فروشگاه آشنا کنیم. برای ورود به بحث پیشنماد می کنیم مقاله “برای مکانیزه کردن فروش به چه وسایلی نیاز داریم؟” را مطالعه کنید.
همانطور که می دانید بارکد خوان از نوع قرائت به دو نوع کلی قرائت نوری و قرائت لیزری تقسیم می شود. و همچنین از نحوه ارتباط با سیستم، به دو نوع کلی با سیم و بی سیم تقسیم می شود.
بارکد خوان ها عمدتاً به دو دسته دستی(تفنگی) و رومیزی تقسیم می شود. برای کسب و کارهای معمولی از نوع تفنگی و برای هایپرمارکت های بزرگ از نوع رومیزی استفاده می شود.
بارکد خوان Tyson Ty-2012 یک دستگاه با کیفیت ساخت کشور تایوان می باشد که با توجه به قیمت مقرون بصرفه آن، طرفدارای زیادی در بازار کشور ما دارد.

بارکد خوان تایسون Ty2012

این دستگاه بارکد ها را به صورت نوری اسکن می کند و با کابل به سیستم فروش متصل می شود. عرض خواندن این بارکد خوان تا ۳۰۵ میلی متر می باشد و بنابراین می تواند بزرگترین سایزهای بارکد را هم بخواند.
همچنین محدوده قرائت Tyson Ty-2012 تا ۲۵۰ میلی متر که از این نظر هم دستگاه در وضعیت مطلوبی قرار دارد. سرعت اسکن این بارکد خوان ۱۰۰ اسکن بر ثانیه می باشد که مناسب سوپر مارکت ها و سایر فروشگاه ها می باشد.

برای خرید این بارکد خوان با واحد فروش شارپ ایران تماس بگیرید:

۰۲۱۳۳۷۹۶۹۴۸
۰۲۱۳۳۳۵۷۴۳۹
۰۲۱۳۳۳۵۷۱۲۸
۰۹۱۲۱۷۶۸۶۶۲