بارکد خوان Delta - CCD30
بارکد خوان Delta – CCD30
ژوئن 5, 2020
دانلود درایور لیبل پرینتر HPRT LPQ58
راهنمای خرید لیبل پرینتر حرارتی
ژوئن 15, 2020

راهنمای خرید بهترین فیش پرینتر

راهنمای خرید بهترین فیش پرینتر

راهنمای خرید بهترین فیش پرینتر

راهنمای خرید بهترین فیش پرینتر

 

همانطور که اطلاع دارید، فیش پرینتر(پرینتر حرارتی) یکی از اصلی ترین اجزای فروش مکانیزه است. این دستگاه به دلیل سرعت چاپ بالا، کم هزینه بودن، اشغال فضای فیزیکی کم و … همواره مورد استفاده فروشگاه ها، رستوران ها، هایپرمارکت ها می باشد.

تنوع دستگاه ها و برند ها باعث شده است، بعضی از کاربران برای انتخاب بهتربن دستگاه دچار تردبد شوند. در این مقاله سعی می کنیم مهمترین فاکتورهای مورد نظر برای خرید یک دستگاه را مرور کنیم.

 

راهنمای خرید بهترین فیش پرینتر

 

پورت های اتصال

مهم ترین نکته برای خرید یک چاپگر حرارتی، پورت های دستگاه یا نحوه اتصال آن می باشد. اگر فقط از یک سیستم روی کانتر استفاده می کنید می توانید از دستگاه های دو پورت( USB/SERIAL) استفاده کنید. اما اگر قصد شبکه کردن پرینتر را دارید یا می خواهید دو دستگاه فیش پرینتر به یک سیستم وصل کنید(مثل پرینتر دوم آشپزخانه رستوران ها) باید از دستگاه FULL PORT که دارای پورت LAN  می باشد استفاده کنید.

 

سیستم عامل

یکی دیگر از نکات مهم هنگام خرید فیش پرینتر، توجه به سیستم عامل هایی است که آن دستگاه پشتیبانی می کند. تمام فیش پرینتر های موجود در بازار از انواع ویندوز(۷/۸/۱۰ و …) پشتیبانی می کند اما اگر سیستم عامل شما اندروید باشد، احتمالاً باید از دستگاه های بلوتوث دار یا وای فای دار استفاده کنید.

 

عرض چاپ

عرض چاپ دستگاه نیز مهم است. بالای ۹۰% فیش پرینتر ها دارای عرض ۸۰ میلی متر می باشد. درصد کمی نیز دارای عرض ۵۷ میلیمتر می باشد که هنگام خرید باید به آن دقت کرد.

 

رومیزی یا پرتابل بودن

وضعیت حمل دستگاه یکی از شاخص ها هنگام خرید فیش پرینتر می باشد. اگر برای فروشگاه دستگاه خریداری شود، نوع رومیزی مناسب است اما برای افرادی که در مراکز پخش فعالیت می کنند، مدل قابل حمل باید انتخاب شود.

 

فروشگاه اینترنتی شارپ ایران مفتخر است که فروش و پشتیبانی انواع برندهای فیش پرینتر نظیر EPSON, ZEC, DELTA, BIXOLON, MEVA,  و … را به عهده دار است. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:

۰۲۱-۸۸۸۱۵۵۹۴
۰۲۱-۸۸۸۱۵۷۶۵
۰۲۱-۸۸۸۴۴۹۰۳
۰۲۱-۸۶۰۷۰۸۹۳