ماوس پد با امکان شارژ بی سیم ماوس تولید شد
ماوس پد با امکان شارژ بی سیم ماوس تولید شد
ژوئن 13, 2017
از بزرگترین تلویزیون 4k جهان رونمایی شد
از بزرگترین تلویزیون ۴k جهان رونمایی شد
ژوئن 14, 2017

معرفی اسکناس شمارهای سایان

معرفی اسکناس شمارهای سایان

دستگاه اسکناس شمار

 

پول شمارهای سایان از بهترین دستگاه های پول شمار یا اسکناس شمار در ایران محسوب می شوند و شارپ ایران طی سال ها فروش اسکناس شمارهای این شرکت معروف با نظرات مثبت خریداران این دستگاه روبرو بوده است و تقریبا می توان گفت که تمامی خریداران این پول شمار از خرید خود راضی بوده اند .

لازم به ذکر است که فروشگاه شارپ  ایران در سال ۱۳۸۹ موفق به کسب رتبه سوم فروش دستگاه های پول شمار سایان در ایران شده است .

تقریبا تمامی مدل های سایان دارای کیفیتی بالا و خیره کننده ای هستند .دارای گارانتی دوازده ماهه و خدمات پی از فروش به مدت ده سال  نیز هستند . موتور های داخلی این دستگاه ها از نوع قدرتمند هستند و دارای سرعت شمارش بسیار بالا و خیره کننده ای می باشند که قابل قبول و راضی کننده می باشد .

عمر این دستگاه ها بین پانزده تا بیست سال برآورد شده است و از لحاظ قیمت نیز ایده آل ترین در ایران و خاورمیانه می باشند . منبع تغذیه این دستگاه ها برق شهری است و از نوع کم مصرف به حساب می آیند . استفاده ی آسان نیز از دیگر ویژگی های این پول شمار هاست .

از لحاظ طراحی و زیبایی نیز خیلی شکیل و مناسب کاربری اداری و بانکی طراحی شده اند .سایان  سنسورهای شمارش پول خیلی قوی دارد و خیال شما را در دقت شمارش پول ها راحت میکند . از نکات قابل توجه این است که سایان ساخت ایران و تولید داخلی است و در این مجموعه بسیاری از هموطنانمان مشغول به کار هستند .

برخی از مهم ترین مدل های سایان :

یک :

دو :
سه :
چهار :