ماوس پد با امکان شارژ بی سیم ماوس تولید شد
ماوس پد با امکان شارژ بی سیم ماوس تولید شد
۲۳ , خرداد , ۱۳۹۶
از بزرگترین تلویزیون 4k جهان رونمایی شد
از بزرگترین تلویزیون ۴k جهان رونمایی شد
۲۴ , خرداد , ۱۳۹۶

معرفی اسکناس شمارهای سایان

معرفی اسکناس شمارهای سایان

دستگاه اسکناس شمار

 

پول شمارهای سایان از بهترین دستگاه های پول شمار یا اسکناس شمار در ایران محسوب می شوند و شارپ ایران طی سال ها فروش اسکناس شمارهای این شرکت معروف با نظرات مثبت خریداران این دستگاه روبرو بوده است و تقریبا می توان گفت که تمامی خریداران این پول شمار از خرید خود راضی بوده اند .

لازم به ذکر است که فروشگاه شارپ  ایران در سال ۱۳۸۹ موفق به کسب رتبه سوم فروش دستگاه های پول شمار سایان در ایران شده است .

تقریبا تمامی مدل های سایان دارای کیفیتی بالا و خیره کننده ای هستند .دارای گارانتی دوازده ماهه و خدمات پی از فروش به مدت ده سال  نیز هستند . موتور های داخلی این دستگاه ها از نوع قدرتمند هستند و دارای سرعت شمارش بسیار بالا و خیره کننده ای می باشند که قابل قبول و راضی کننده می باشد .

عمر این دستگاه ها بین پانزده تا بیست سال برآورد شده است و از لحاظ قیمت نیز ایده آل ترین در ایران و خاورمیانه می باشند . منبع تغذیه این دستگاه ها برق شهری است و از نوع کم مصرف به حساب می آیند . استفاده ی آسان نیز از دیگر ویژگی های این پول شمار هاست .

از لحاظ طراحی و زیبایی نیز خیلی شکیل و مناسب کاربری اداری و بانکی طراحی شده اند .سایان  سنسورهای شمارش پول خیلی قوی دارد و خیال شما را در دقت شمارش پول ها راحت میکند . از نکات قابل توجه این است که سایان ساخت ایران و تولید داخلی است و در این مجموعه بسیاری از هموطنانمان مشغول به کار هستند .

برخی از مهم ترین مدل های سایان :

یک :

دو :
سه :
چهار :