فیش پرینتر مناسب رستوران
فیش پرینتر مناسب رستوران
می 9, 2019
معرفی نرم افزار حسابداری محک(سطح دو فروشگاهی)
معرفی نرم افزار حسابداری محک(سطح دو فروشگاهی)
می 11, 2019

ریبون چیست و معرفی انواع آن

ریبون چیست و معرفی انواع آن

ریبون چیست و معرفی انواع آن

جوهری مخصوص و ویژه برای چاپ برای انواع برچسب یا لیبل می باشد  که گفتن این نکته ضروری است که برای هر برچسب یا لیبل ، ریبون خاصی وجود دارد که انواع مختلفی دارند که به چهار نوع تقسیم می شوند از جمله ریبون وکس ، ریبون وکس رزین ، ریبون رزین و ریبون سوپر رزین .

 اولین ریبون که به شما معرفی می کنیم ریبون وکس می باشد . در حال حاضر ارزان ترین ریبون می باشد که البته بیشترین استفاده را روی لیبل های کاغذی دارد. این ریبون دارای دارای نقاط ضعفی است از جمله این که مقاومت چندانی از نظر پاک شوندگی ندارد و در مقابل سایش و شستشو و شرایط محیطی نیز مقاومت چندانی ندارد ، اما در انواع رنگ های مختلف موجود می باشند .

ریبون چیست و معرفی انواع آن

دومین ریبون وکس رزی   می باشد.  مقاومت و کیفیت آن بهتر از ربون وکس می باشد و قابلیت چاپ بر روی همه انواع لیبل ها را دارا می باشد و از کیفیت چاپ مطلوبی نیز بهره برده و ماندگاری چاپ آنها نیز مناسب می باشد
.
سومین ریبون رزین است که این نوع ریبون ها فقط برای چاپ بر روی لیبل های متال ، پی وی سی و تایوک استفاده می شوند زیرا چاپ روی این لیبل ها خیلی حساس می باشد و  کاربر توقع دارد مدت زیادی روی لیبل چاپ بماند

و در نهایت ریبون سوپر رزین که برای مصارف خاص به کار می رود برای چاپ روی لیبل اموال و پی وی سی به کار گرفته می شود و در مقابل شوینده های قوی مقاومت بیشتری دارند.

 

Image result for ‫ریبون چیست و معرفی انواع ریبون‬‎

شارپ ایران مفتخر است که فروش انواع ریبون ها را عهده دار می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس بگیرید.