نحوه جا انداختن ریبون و لیبل در بارکد پرینتر ARGOX 2140
آوریل 27, 2019
توضیحاتی درباره میز فروشگاهی، انواع و ساختار آن
توضیحاتی درباره میز فروشگاهی، انواع و ساختار آن
آوریل 28, 2019

معرفی شرکت فراتکنو و محصولات آن

معرفی شرکت فراتکنو و محصولات آن

معرفی شرکت فراتکنو و محصولات آن

شرکت مهندسی و بازرگانی فراتکنو با سابقه درخشان و قدیمی در بخش دستگاه حضور و غیاب و دزدگیر های اماکن فعالیت دارد. در حال حاضر فراتکنو با تمرکز قوی در بخش حضور و غیاب توانسته است دستگاه ها و نرم افزار های با کیفیت را ارائه دهد. همچنین در سال های اخیر با گذشت زمان توانسته توجه مشتریان را جلب کند و پشتیبانی خوبی را برای آنان تضمین کند.

تمامی دستگاه ها دارای یکسال گارانتی و پشتیبانی نرم افزار می باشد.در ضمن همراه هر دستگاه دو نسخه نرم افزار حضور و غیاب و حقوق دستمزد می باشد که به صورت اینترنتی و حضوری آموزش داده می شود.

معرفی شرکت فراتکنو و محصولات آن

شرکت مهندسی و بازرگانی فراتکنو با توجه به مشکلات مدیران در زمینه حضور و غیاب و کنترل تردد پرسنل اقدام به تولید سیستم حضور وغیاب کرده تا بتواند کمکی در راه رفع مشکلات مدیران کشور نماید.از مهمترین مواردی که برای فراتکنو حائز اهمیت می باشد ارائه بهترین دستگاه حضور و غیاب و با قیمتی مناسب به مشتریان گرامی می باشد.

از دیگر مواردی که برای معرفی فراتکنو لازم به ذکر است داشتن پرسنلی کاملا فنی در زمینه‌های مختلف نرم افزار، سخت‌افزار و پشتیانی می باشد تا مفهوم خدمات پس از فروش و پشتیبانی نرم افزار را برای مشتریان گرامی ملموس تر کند.

هدف نهایی ما فقط به فروش دستگاه حضور و غیاب ختم نمی شود بلکه داشتن خدماتی خوب و با کیفیت بعد از فروش هدف اصلی فراتکنو می باشد.

فروشگاه اینترنتی شارپ ایران مفتخر است که محصولان شرکت فراتکنو را به فروش می رساند.