Delta T70 یکی از بهترین فیش پرینتر های فول پورت در ایران

bixolon
با برند فیش پرینتر بیکسلون بیشتر آشنا شویم
می 8, 2017
محک
برترین ویژگی های نرم افزار حسابداری محک سطح دو سری عمومی فروشگاهی
می 10, 2017

Delta T70 یکی از بهترین فیش پرینتر های فول پورت در ایران

دلتا T70

دلتا T70

امروزه دیگر کمتر کسی را می شناسید که  از اهمیت و جایگاه فیش پرینتر ها یا دستگاه های چاپ فیش خبردار نباشد . یکی از بهترین و معروف ترین این دستگاه ها ، فیش پرینتر فول پورت دلتا t70 می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی شارپ ایران در تهران و شهرستان ها به فروش می رسد .

این دستگاه دارای دوازده ماه گارانتی و ضمانت است که خدمات پس از فروش و پشتیبانی آن نیز توسط شارپ ایران انجام می شود .

    فیش پرینتر Delta مدل T-70 چاپگری است با کیفیت بالا و از نوع حرارتی که با با ایجاد حرارت یا گرما روی کاغذ های مخصوص متن مورد نظر را چاپ می کند. این نوع چاپگر ها برخلاف سایر چاپگر ها نیازی به جوهر یا شارژ کارتیج ندارند و مناسب مراکزی همچون درمانگاه ، مطب ، رستوران ، فست فود ، تاکسی تلفنی و پیک موتوری و … می باشد. تنها هزینه ای که هنگام استفاده از این نوع پرینتر ها باید در نظر گرفت ، هزینه رول کاغذ مخصوص مربوط می باشد که آن هم با صرف هزینه ای نسبتا ” مناسب امکان پذیر است .
اندازه جمع و جور و طراحی کاربر پسند و شکیل و زیبای این دستگاه و فول پورت بودن از ویژگی های مهم و اولیه این محصول دوست داشتنی می باشند . این فیش پرینتر دارای سه درگاه همزمان USB  و  LAN و  Serial و یا USB است .
دارای کیفیت چاپ ۲۰۳ دی پی آی می باشد که قابل قبول است . سزعت چاپ این دستگاه چاپ فیش هم بالاست و سرعتی معادل دویست و پنجاه میلی متر بر ثانیه را داراست .
این چاپگر که از نوع حرارتی است دارای عرض چاپ هشت سانتی متر می باشد و طول مفید هد آن صد و پنجاه کیلومتر است . دارای دویست و پنجاه و شش بایت nv  حافظه ی فلش می باشد .  از دیگر ویژگی های مهم این دستگاه می توان به هشدار چاپ فاکتور جهت آشپزخانه اشاره کرد .

در زیر می توانید مشخصات فنی این دستگاه را به صورت ساده و جدولی مشاهده نمائید :

نوع دستگاه چاپگر حرارتی
سرعت چاپ ۲۵ سانتیمتر بر ثانیه
عرض چاپ ۸۰میلیمتر
ابعاد ۱۴۰x175x137میلیمتر
وزن ۱٫۲۴کیلوگرم
عمر کاتر ۱٫۵ میلیون برش
قابلیت برش اتوماتیک کاغذ دارد
قابلیت اتصال به کشوی پول دارد
درگاه های ارتباطی USB / Ethernet /SERIAL