بهترین برند ماشین حساب کدام است ؟

لیبل پرینتر یا چاپگر برچسب ؟
لیبل پرینتر یا چاپگر برچسب ؟
مارس 4, 2017
لیبل پرینتر دلتا مدل GP2120
معرفی کامل دستگاه لیبل پرینتر دلتا مدل GP2120
مارس 6, 2017

بهترین برند ماشین حساب کدام است ؟

بهترین برند ماشین حساب کدام است ؟

بهترین برند ماشین حساب کدام است ؟

بهترین برند ماشین حساب در ایران کدام است ؟

در ایران برندهای مختلفی از انواع ماشین حساب ها وجود دارد که از میان آن ها فقط چند برند معروف شده اند و فقط این چند برند توانسته اند در بازار رقابتی تجهیزات ادارای و فروشگاهی خودی نشان بدهند و نام خود را بر سر زبان مردم ایران بیندازند. برندهایی که همگی آن ها ایرانی نیستند ولی سلیقه ی مردم ایران را به خوبی می شناسند .

این برندها عبارتند از ، شارپ ، کاسیو ،کانن ،تونب و تگزاس اینسترومنتز .

هر کدام از این برندها گوشه ای از بازار فروش ماشین حساب در ایران را آن خود کرده اند هر چند که اولین ماشین حساب ها یعنی همان چرتکه ها روزی اختراع ایرانیان بوده است. عدم رشد فناوری این نوع از صنایع به خصوص بعد از انقلاب اسلامی در ایران وحمایت نکردن مسوولین راه را برای این برند ها باز کرده است.

کیفیت بالا و طراحی زیبا و در نظر گرفتن سلیقه ی مصرف کنندگان از ویژگی های مشترک تمامی ماشین حساب های ذکر شده است. اما نکته این جاست که کدام یک از این برندها بهترین کیفیت را دارد .

بی شک برند شارپ که محصول مغز متفکر های کشور ژاپن است بهترین و باکیفیت ترین محصولات از جمله ماشین حساب ها را ارائه می کند.

 

ماشین حساب های شارپ نه تنها در ایران بیشترین فروش را دارد  بلکه در تمامی دنیا پرفروش ترین است. سوال این جاست که چرا محصولات شارپ محبوب هستند ؟

پاسخ این سوال را می توان از مصرف کنندگان این محصول پرفروش و دوست داشتنی پرسید .

ماشین حساب های شارپ چه مدل های فروشگاهی و چه مدل های علمی – مهندسی آن از عمر بسیار بالایی برخوردارند . و دلیل آن استفاده از مواد مستحکم در ساخت این نوع از محصولات است .

انواع ماشین حساب های شارپ شامل:

۱- علمی -مهندسی: ماشین حساب مهندسی – علمی شارپ با کارایی های متفاوت و پیشرفته برطرف کننده نیاز مهندسان عزیز می باشد.

۲- رومیزی : ماشین حساب های رومیزی به درد حسابدارها و کسانی که با جمع و تفریق های زیاد سر و کار دارند، می خورد. ماشین حساب های رو میزی شارپ از سال های دور کمک کار و همیار حسابدارن محترم بوده است.

۳- لامپی-نوری:ماشین حساب های لامپی – نواری شارپ مناسب برای محاسبه عملیات های حسابداری هستند. همچنین این ماشین حساب ها قابلیت چاپ اعمال حسابداری را هم دارند.

 

ماشین حساب شارپ

ماشین حساب شارپ

ماشین حساب شارپ

ماشین حساب شارپ

ماشین حساب شارپ

ماشین حساب شارپ

 

 

خرید بهترین ماشین حساب های شارپ