پرس کارت اطلس سایز A3 مدل P44D3 چه ویژگی هایی دارد ؟
ویژگی های پرس کارت اطلس سایز A3 مدل P44D3 + آموزش استفاده از آن
می 26, 2017
خدمات و سرویس های پروژه فیبرنوری مخابرات با نام تانوما
خدمات و سرویس های پروژه فیبرنوری مخابرات با نام تانوما
می 27, 2017

دستگاه سیمی کن کتاب چیست ؟

عکس دستگاه سیمی کن

دستگاه سیمی کن

قبل از هر چیز با بهترین دستگاه های سیمی کن در شارپ ایران آشنا شوید :

یک :

دستگاه سیمی کن K.O.P مدل ST800

دو :

دستگاه سیمی کن K.O.P مدل T970

سه :

دستگاه سیمی کن X K.O.P مدل T318

چهار :

سیمی کن کتاب دوبل فلزی مدل سوپربایند WIREMAC

 

یکی از راه های نگهداری بهتر کتاب و یا ورقه هایی مانند جزوات درسی ، پایان نامه دانشجوی ، گزارشات سازمانی ، اوراق اداری ، کاتالوگ ها و اسناد و مدارک مختلف، سیمی کردن آنها توسط دستگاه سیمی کن است. سیمی کردن ورقه ها علاوه بر نگه داشتن ورقه ها در کنار یکدیگر ، باعث میشود تا راحت تر آنها را مورد مطالعه قرار بدهیم.

برای سیمی کردن ورقه ها از فنرهای فلزی و یا پلاستکی استفاده میشود و از انواع این فنرها میتوان به فنر فلزی یا پلاستیکی دوبل و مارپیچ نام برد. علاوه بر دستگاه سیمی کن میتوان از دستگاه فنر زن نیز برای سیمی کردن ورقه ها استفاده کرد. این دستگاه ها قابلیت پانچ کردن ورقه ها را به شکل مربع، دایره و مستطیل را به شکل های مختلف دارند.

عکس دستگاه سیمی کن SY-310

استفاده از این دستگاه ها در ادارات و شرکت ها، دفاتر فنی و لوازم التحریر رواج زیادی دارد اما امروزه دستگاه های بهتر و کاربردی تری روانه بازار شده است که به مراتب از دستگاه سیمی کن بهتر است. این دستگاه ها با صحافی فوری ورقه ها توانسته اند جایگاه بهتری را در بازار به خود اختصاص دهند. ما در این مقاله راه حل خوبی برای عملیات صحافی را به شما معرفی میکنیم.

دستگاه صحافی اکس آفیس با شعار “صحافی در ۸۰ ثانیه” توانسته است جایگزین مناسبی برای دستگاه سیمی کن باشد و به دلیل راحت بودن نحوه کار کردن با آن و قیمت پایینتر نسبت به دستگاه های مشابه ، استحکام صحافی ها نسبت به سیمی کردن آن و شیک بودن نتیجه کار، طرفدارهای زیادی در بین مصرف کنندگان پیدا کرده است.

 

سفارش و خرید بهترین دستگاه های سیمی کن کتاب در ایران