دستگاه بلوتوٍث تبلیغاتی چگونه کار می کند ؟

لنوو کامپیوتر شخصی و انعطاف پذیر خود را معرفی کرد
لنوو کامپیوتر شخصی و انعطاف پذیر خود را معرفی کرد
ژوئن 22, 2017
ابر کامپیوترهای IBM آب و هوای جهان را پیش بینی میکنند
ابر کامپیوترهای IBM آب و هوای جهان را پیش بینی میکنند
ژوئن 23, 2017

دستگاه بلوتوٍث تبلیغاتی چگونه کار می کند ؟

بلوتوث-تبليغاتي

بلوتوث-تبليغاتي

 

قبل از هر چیز به نظر می رسد که اول باید بگوئیم که خود بلوتوث چیست و چگونه کار می کند ؟ در پاسخ  باید  گفت که  هر وسیله بلوتوث حاوی یک تراشه فرستنده / گیرنده مربعی ۴ سانتیمتری است که در باند فرکانس رادیویی یا صنعتی ، علمی ، پزشکی که در سرتاسر جهان رایگان است از ۲٫۰۴ گیگاهرتز تا ۲٫۴۸ گیگاهرتز عمل می کند که فرستنده فرکانس را ترانسیمتر می گویند .این باند به ۷۹ کانال فرکانسی تقسیم می شود که هر کدام پهنای باند یک مگاهرتزی دارند.

در این جا یک سوال دیگر پیش می آید که برد بلوتوث چند متر است ؟ در پاسخ باید بگویم که  محدوده ارتباطى استاندارد در بلوتوث، ده  سانتى متر تا ده متر است که با افزایش قدرت مخابره تا صد متر نیز قابل افزایش است. بلوتوث پهنای باند یک مگابایت در ثانیه را دارد ، که سرعتی نزدیک به ۷۲۳ کیلوبیت در ثانیه است.این سرعت خیلی بالا نیست ، اما برای انتقال داده ها بین وسایل دستی و دسترسی به اینترنت کاملاً کافی است.دو دستگاه دارای بلوتوث در یک باند قرار می گیرند و با یکدیگر ازتباط برقرار می کنند .

در اصل بلوتوث های تبلیغاتی یکی از ابزار های مهم در امر تبلیغات انبوه در مجتمع های تجاری و فروشگاه های معتبر و نمایشگاه ها و سالن ها و تالارها و مراکز و مکان های عمومی می باشد .

اگر شما قصد خرید بهترین دستگاه بلوتوث تبلیغاتی را دارید شارپ ایران افتخار دارد که شما را برای انتخاب بهترین دستگاه راهنمایی و مشاوره کند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید

 

۰۲۱۳۳۷۹۶۹۴۸

۰۲۱۳۳۳۵۷۴۳۹

۰۲۱۳۳۳۵۷۱۲۸

۰۹۱۲۱۷۶۸۶۶۲

فکس:۰۲۱۳۳۳۱۵۹۸۶

سفارش و خرید دستگاه های بلوتوث تبلیغاتی