مزایا و معایب فیش پرینتر تک پورت بیکسلون مدل srp 380

sata-interface
ساتا اینترفیس یا sata interface به چه معناست ؟
جولای 22, 2017
معرفی کامل صندوق فروشگاهی Aclas مدل ECR6
جولای 24, 2017

مزایا و معایب فیش پرینتر تک پورت بیکسلون مدل srp 380

این دانشنامه توسط کارشناسان فنی شارپ ایران نگارش شده است و همچنین به شما دوستان گرانقدر پیشنهاد می کنیم که قبل از خواندن این مقاله ، مطلب « مزایای فیش پرینتر های حرارتی »  و مقاله « با برند فیش پرینتر بیکسلون بیشتر آشنا شویم »را نیز مطالعه بفرمائید .

مزایای این دستگاه این است که مناسب برای فروشگاه ها ، رستورانها و … است  و دارای طول عمر مناسب هد و دارای سنسور برش می باشد .

معایب این دساتگاه فیش پرینتر می توان به نداشتن امکان چاپ لیبل و نداشتن امکان اتصال بصورت شبکه اشاره کرد .

فیش پرینتر یا پرینتر فروشگاهی SRP-380 ساخت شرکت بیکسولون برای استفاده در فروشگاه‌ها طراحی شده است و استفاده‌های مختلفی از آن می‌شود. از این دستگاه می‌توانید برای چاپ فیش و رسید استفاده کنید. این پرینتر که از فرایند انتقال حرارتی برای چاپ استفاده می‌کند سرعتی برابر با ۳۵۰ میلی‌متر در ثانیه دارد و جزو دستگاه‌های بسیار سریع در این زمینه محسوب می‌شود.

همانند دیگر مدل‌های عرض کاغذ در این دستگاه برابر با پنجاه و هشت و هشتاد میلی‌متر است و عرض چاپ به هفتاد و دو میلی‌متر می‌رسد. وضوح چاپ در این محصول برابر با ۱۸۰ DPI است که در مقایسه با مدل‌های دیگر کمتر است که البته با توجه به‌سرعت بالای چاپ این وضوح منطقی به نظر می‌رسد. برای مثال وضوح دویست و سیصد دی پی ـی سرعت بسیار کمتری در چاپ را پشتیبانی می‌کند.

برش دهنده‌ی اتوماتیک در این دستگاه قادر است تا ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ برش را در طول عمر خود پشتیبانی نماید. همچنین درگاه اتصال به صندوق پول در این مدل تعبیه شده است که در قسمت پشت بدنه با حروف dk مشخص شده است. شارپ ایران این محصول را به مدت یک سال گارانتی می کند .

 فیش پرینتر بیکسلون Bixolon SRP 380

در زیر نیز می توانید مشخصات فنی این دستگاه را به صورت ساده و جدولی مشاهده نمائید :

 

مشخصات دستگاه
مکانیزم چاپ : حرارتی
نوع برش : خودکار
عمرکاتر : ۳۰۰۰۰۰۰‎ برش
عرض کاغذ : ۸ سانتی متر
سرعت چاپ : ۳۵۰ کاراکتر در ثانیه
وضوح چاپ : ۲۰۰ dpi
سایر مشخصات
پورت اتصال : پورت USB 2.0, پورت سریال, پورت پارالل
کارایی : برای فروشگاه های بزرگ و کوچک

سفارش و خرید  فیش پرینتر تک پورت bixolon مدل SRP 380 thermal printer