خرید استند و قفسه خشکبار و آجیل 12 خانه
خرید استند و قفسه خشکبار و آجیل ۱۲ خانه
می 7, 2020
عکس Stand Shop C33
خرید قفسه جا آجیلی و استند خشکبار و حبوبات ۹ خانه
می 19, 2020

خرید دستگاه سیمی کن ارزان AX 320

خرید دستگاه سیمی کن ارزان AX 320

خرید دستگاه سیمی کن ارزان AX 320

خرید دستگاه سیمی کن ارزان AX 320

همانطور که می دانیم یکی از اساسی ترین وسایل و دستگاه ها برای تجهیز و راه اندازی یک دفتر فنی یا یک مغازه لوازم التحریری، دستگاه سیمی کن یا دستگاه صحافی کتاب می باشد. البته نباید فراموش کنیم استفاده از دستگاه سیمی کن فقط محدود به این جاها نمی شود. خیلی از افراد برای مصارف خانگی نیز از دستگاه صحافی کتاب استفاده می کنند.

با این مقدمه، سعی می کنیم شما را با یکی ارزان ترین و در عین حال کارا ترین دستگاه های سیمی کن کتاب آشنا کنیم.

دستگاه سیمی کن ۳۲۰، یکی از محصولات برند چینی AX می باشد که توانسته حضور موفقی در بازار دستگاه های پرس کارت و سیمی کن کتاب در بازار ایران داشته باشد. AX تولید کننده موفقی در زمینه دستگاه های صحافی کتاب است و قصد ما در این مقاله توضیح مختصری درباره مدل ۳۲۰ آن می باشد.

سیمی کن ۳۲۰، یه دستگاه صحافی اقتصادی می باشد که می تواند در هر مرتبه، ۱۲ برگ کاغذ A4 را به صورت دستی پانچ کند. این دستگاه به صورت سوراخ های دایره ای شکل پانچ می کنند و روی کاغذ ۴۶ سوراخ ایجاد می کند.

نوع سیم اندازی این دستگاه به صورت دستی می باشد. به صورتی که کاربر بعد از اتمام فرآیند پانچ کردن، سیم را از سوراخ های تمام کاغذ ها دستی رد می کند.

به صورت کلی، این دستگاه مناسب افراد با حجم کاری پایین یا کسانی که می خواهند حداقل هزینه را بکنند می باشد. مثلاً شرکت ها و کسب کارهای کوچک و یا استفاده والدین برای سیمی کردن جزوات، کتاب ها و دفترهای فرزندشان.

 

نقاط قوت: هزینه پایین، کاربری آسان

نقاط ضعف: ظرفیت پانچ پایین، نداشتن سیمی کن برقی، نداشتن خلاص کن

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول با بخش فروش شارپ ایران تماس بگیرید:

۰۲۱-۸۸۸۱۵۵۹۴

۰۲۱-۸۸۸۱۵۷۶۵

۰۲۱-۸۶۰۷۰۸۹۳