دستگاه سیمی کن مارپیچ ۹۰۸۰A
دستگاه سیمی کن مارپیچ ۹۰۸۰A
اکتبر 2, 2023
فیش پرینتر ارزان گینشا Gainscha E200
فیش پرینتر ارزان گینشا Gainscha E200
ژانویه 8, 2024

صندوق موتور سیکلت پلیمری

صندوق موتور سیکلت پلیمری

صندوق موتور سیکلت پلیمری

صندوق موتور سیکلت پلیمری

 

امروزه رساندن غذای رستوران یا فست فود شما در کمترین زمان و البته گرم، به خوش نامی و معتبر شدن برند شما کمک شایانی می کند. در نتیجه استفاده از صندوق های موتور سیکلت بسیار ضروری است و شما به سمت حرفه ای شدن سوق می دهد. در این مقاله با یکی از این باکس های حمل غذا آشنا می شویم.

 

باکس حمل غذا مدل پلیمری که گاهاً به آن پروانه ای هم می گویند، یکی از رایج ترین انواع باکس های پیک موتوری است. دلیل محبوب بودن باکس پلیمری بین پیک های موتوری، قیمت مناسب و در عین حال کیفیت قابل قبول آن است.

باکس مدل پلیمری از نوع پلاستیک فشرده است. بسیار سبک و کم حجم است و به راحتی از نفوذ گرما و سرما به محیط داخل آن جلوگیری می کند. پوشش درونی داخل این باکس ها از عایق های درونی تشکیل شده که باعث حفظ دمای داخلی آن می شود.

داخل این باکس یه طبقه از جنس سینی مقاوم فست قودی وجود دارد که باعث می شود از فضا به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. همچنین این باکس دارای فنر و تسمه نیز می باشد. باکس پلیمری ها نه تنها مورد استفاده انواع غذا خوری ها می باشد، بلکه پیک های سوپر مارکت، قنادی و اداره پست هم می توانند از آن استفاده کنند. این باکس دارای بیشترین تنوع رنگ در بازار می باشد.

مشخصات کامل:

ابعاد ۴۵ در ۴۵
پلیمری
مستحکم و ضد ضربه
طبقه دار
دارای فنر
دارای تسمه
دارای دو قفل(یک قفل کلید دار، یک قفل نگه دارنده درب)
دارای ۲ پیچ برای نصب آسان باکس برروی موتور
رنگ بند های رایج: تمام زرد، تمام قرمز، تمام مشکی، بدنه زرد درب قرمز، بدنه قرمز درب زرد، بدنه مشکی درب زرد، درب زرد بدنه مشکی

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول، لطفاً با واحد فروش تماس بگیرید:

۰۲۱-۸۸۸۱۵۵۹۴
۰۲۱-۸۸۸۱۵۷۶۵
۰۲۱-۸۸۸۴۴۹۰۳
۰۲۱-۸۶۰۷۰۸۹۳