شرکت کنتورسازی ایران ( صندوق های فروشگاهی ) تعطیل شد

عکس روشن کردن لپ تاب فقط با نگاه کردن
دروغ یا واقعیت : روشن کردن لپ تاب فقط با نگاه کردن ؟!
۶ , بهمن , ۱۳۹۵
عکس پرفروش ترین محصولات فروشگاهی
پرفروش ترین تجهیزات فروشگاهی در ایران معرفی شدند
۱۳ , بهمن , ۱۳۹۵

شرکت کنتورسازی ایران ( صندوق های فروشگاهی ) تعطیل شد

اخبار

اخبار

 

             به گزارش شارپ ایران به نقل از خبرگزاری مهر یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی کنتور  سازی و صندوق های فروشگاهی ( پوز بانکی ) در ایران در اولین روز از دهه فجر به تعطیلی کشانده شد . نکته جالب توجه برای مردم این است که  طی ماه های اخیر شاهد تبلیغات گسترده این شرکت در تلویزیون در زمینه ی صندوق های فروشگاهی بوده ایم .

شرکت تولیدی کنتورسازی ایران که در شهرک صنعتی البرز استان قزوین واقع است یکی از بزرگ‌ترین تولید‌کننده کنتور  و صندوق فروشگاهی در ایران بوده و امروز به دلیل بدهی و مشکلات مالی در نخستین روز از دهه فجر تعطیل شد.

این شرکت به دلیل بدهی‌هایی که به سازمان تأمین اجتماعی داشته است توسط این سازمان مهر و موم شد.

گفتنی است، کارگران کارخانه‌های کنتورسازی و رسانور که وابسته به هم بوده، چندی است به دلیل عدم پرداخت حقوق و مطالبات و اخراج کارگران دست به تجمع و اعتراض زده بودند.

یکی از کارگران این شرکت به خبرنگار فارس می‌گوید: انتظار کارگران از استاندار قزوین و دولت این است که فقط صدای کارگران را بشنوند.

واحدهای صنعتی بسیاری از جمله نازنخ، فرنخ، مه‌نخ، سپهرالکتریک و دیگر شرکت‌ها هم با مشکلات مشابهی دست به گریبان بوده و کارگران آنان هر از چندی دست به تجمع و اعتراض می‌زنند.

گفتنی است ، استاندار قزوین در آخرین اظهار‌نظر خود در جمع صنعتگران و صاحبان صنایع کوچک از اعطای تسهیلات به واحدهای مشکل‌دار خبر داده بود و هنوز مسؤولان استانی و شرکت کنتورسازی در خصوص تعطیلی این کارخانه اظهارنظری نکرده‌اند.

 

عکس  اعتراض به شرکت کنتور سازی ایران

عکس اعتراض به شرکت کنتور سازی ایران