شرکت کنتورسازی ایران ( صندوق های فروشگاهی ) تعطیل شد

عکس روشن کردن لپ تاب فقط با نگاه کردن
دروغ یا واقعیت : روشن کردن لپ تاب فقط با نگاه کردن ؟!
ژانویه 25, 2017
عکس پرفروش ترین محصولات فروشگاهی
پرفروش ترین تجهیزات فروشگاهی در ایران معرفی شدند
فوریه 1, 2017

شرکت کنتورسازی ایران ( صندوق های فروشگاهی ) تعطیل شد

اخبار

اخبار

 

             به گزارش شارپ ایران به نقل از خبرگزاری مهر یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی کنتور  سازی و صندوق های فروشگاهی ( پوز بانکی ) در ایران در اولین روز از دهه فجر به تعطیلی کشانده شد . نکته جالب توجه برای مردم این است که  طی ماه های اخیر شاهد تبلیغات گسترده این شرکت در تلویزیون در زمینه ی صندوق های فروشگاهی بوده ایم .

شرکت تولیدی کنتورسازی ایران که در شهرک صنعتی البرز استان قزوین واقع است یکی از بزرگ‌ترین تولید‌کننده کنتور  و صندوق فروشگاهی در ایران بوده و امروز به دلیل بدهی و مشکلات مالی در نخستین روز از دهه فجر تعطیل شد.

این شرکت به دلیل بدهی‌هایی که به سازمان تأمین اجتماعی داشته است توسط این سازمان مهر و موم شد.

گفتنی است، کارگران کارخانه‌های کنتورسازی و رسانور که وابسته به هم بوده، چندی است به دلیل عدم پرداخت حقوق و مطالبات و اخراج کارگران دست به تجمع و اعتراض زده بودند.

یکی از کارگران این شرکت به خبرنگار فارس می‌گوید: انتظار کارگران از استاندار قزوین و دولت این است که فقط صدای کارگران را بشنوند.

واحدهای صنعتی بسیاری از جمله نازنخ، فرنخ، مه‌نخ، سپهرالکتریک و دیگر شرکت‌ها هم با مشکلات مشابهی دست به گریبان بوده و کارگران آنان هر از چندی دست به تجمع و اعتراض می‌زنند.

گفتنی است ، استاندار قزوین در آخرین اظهار‌نظر خود در جمع صنعتگران و صاحبان صنایع کوچک از اعطای تسهیلات به واحدهای مشکل‌دار خبر داده بود و هنوز مسؤولان استانی و شرکت کنتورسازی در خصوص تعطیلی این کارخانه اظهارنظری نکرده‌اند.

 

عکس  اعتراض به شرکت کنتور سازی ایران

عکس اعتراض به شرکت کنتور سازی ایران