پرفروش ترین تجهیزات فروشگاهی در ایران معرفی شدند

اخبار
شرکت کنتورسازی ایران ( صندوق های فروشگاهی ) تعطیل شد
فوریه 1, 2017
عکس امنیت تضمینی فروشگاه با نصب گیت فروشگاهی
امنیت تضمینی فروشگاه با نصب گیت فروشگاهی
فوریه 4, 2017

پرفروش ترین تجهیزات فروشگاهی در ایران معرفی شدند

عکس پرفروش ترین محصولات فروشگاهی

پرفروش ترین محصولات فروشگاهی

 

 

  به گزارش شارپ ایران  و به نقل از آقای حمید خبره  مدیر بزرگترین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی در ایران ، محصولاتی مثل کاغذ خرد کن ، پول شمار ، فیش پرینتر ، بارکد خوان ، صندوق فروشگاهی و لیبل پرینتر در صدر پرفروش ترین تجهیزات فروشگاهی و اداری در ایران طی سال های اخیر بوده است . در ادامه به توضیحی مختصر در مورد این محصولات می پردازیم :

 

کاغذ خردکن

همان طور که از نام این محصول پیداست ،  برای خرد کردن و از بین بردن کاغذهای اضافه و مدارک و اسناد محرمانه کاربرد دارد . کاغذ خردکن ها در ادارات ، فروشگاه ها و بخصوص بانک ها بسیار پرکاربرد می باشد . « توضیحات بیشتر »

پول شمار

دستگاه پول شمار بیشتر در بانک ها مورد استفاده قرار می گیرد ولی برای مراکز فروشگاهی با حجم خرید بالای مشتریان به جهت سرعت بخشیدن به کار صندوق ها می توان مثمر ثمر باشد . « توضیحات بیشتر »

فیش پرینتر

فیش پرینتر یکی از پرکاربرد ترین و ضروری ترین تجهیزات فروشگاهی است که همانند پرینتر که یک ماشین اداری به شمار می رود، برای چاپ رسید مشتری و فروشنده کاربرد دارد. « توضیحات بیشتر »

 

بارکد خوان

دستگاه بارکد خوان از دیگر تجهیزات فروشگاهی لازم برای فروشگاه هاست که قابلیت خواندن بارکد کالاها را به وسیله لیزر داراست. « توضیحات بیشتر »

صندوق فروشگاهی

این محصول تقریباً در تمامی فروشگاه ها و مراکز تجاری وجود دارد که در انواع بسیار متنوع و با قیمت های متفاوتی بسته به نیاز مشتری در بازار عرضه می شود. « توضیحات بیشتر »

لیبل پرینتر

برای چاپ برچسب های روی جعبه کالاها که کد کالا بر روی آنها چاپ می شود، از لیبل پرینتر یا پرینتر لیبل زن استفاده می شود . « توضیحات بیشتر »

منبع : WWW.SHARPIRAN.ORG